Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-15/2-09 шешімі. Ақмола облысы Ерйментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 сәуірде № 1-9-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 4С-25/11-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010.04.19 № 4С-25/11-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2008 жылғы аудан бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне (2009 жылғы 6 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде, Ерейментау аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № 4С-14/2-09 шешімі, 2009 жылғы 17 наурыздағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-114 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 наурыздағы № 33-34 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 21 наурыздағы № 33-34 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған өзгертулермен) келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-18/11-09 Шешімімен
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
«1 934 195» саны «1 923 649,6» санына ауыстырылсын;
«1 534 221» саны «1 523 675,6» санына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«1 900 488» саны «1 893 940,4» санына ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«0» саны «- 3 997,8» санына ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«0» саны «3 997,8» санына ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
«45 000» саны «35 000» санына ауыстырылсын;
3) 8 тармақта:
«182 093» саны «181 547,6» санына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«180 833» саны «180 287,6» санына ауыстырылсын;
«1 710» саны «1 164,6» санына ауыстырылсын;
4) келесі мазмұнды 12-1 тармақпен толықтырылсын:
«12-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетінде заңнаманың тәртібімен бекітілген 2009 жылғы 1 қаңтарына жиналған 3 997,8 мың теңге сомасын бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтарының пайдаланылғаны ескерілсін».

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2009 года № 4С-15/2-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 17 апреля 2009 года № 1-9-118. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 4С-25/11-10
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2010 № 4С-25/11-10
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и  статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109 от 6 января 2009 года, опубликовано на государственном языке 9 января 2009 года № 2-3 в районной газете «Ереймен», на русском языке 9 января 2009 года № 2-3 в районной газете «Ерейментау», с изменениями, решение Ерейментауского районного маслихата от 3 марта 2009 года № 4С-14/2-09, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-114 от 17 марта 2009 года, опубликовано на государственном языке 21 марта 2009 года № 33-34 в районной газете «Ереймен», на русском языке 21 марта 2009 года № 33-34 в районной газете «Ерейментау) следующие изменения:
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23.07.2009 № 4С-18/11-09;
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 934 195» заменить на цифры «1 923 649,6»;
цифры «1 534 221» заменить на цифры «1 523 675,6»;
в подпункте 2:
цифры «1 900 488» заменить на цифры «1 893 940,4»;
в подпункте 5:
цифры «0» заменить на цифры «- 3 997,8»;
в подпункте 6:
цифры «0» заменить на цифры «3 997,8»;
2) в пункте 6:
цифры «45 000» заменить на цифры «35 000»;
3) в пункте 8:
цифры «182 093» заменить на цифры «181 547,6»;
в подпункте 2:
цифры «180 833» заменить на цифры «180 287,6»;
цифры «1 710» заменить на цифры «1 164,6»;
4) дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
«12-1. Учесть, что в бюджете района на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 3 997,8 тысяч тенге».

2. Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2008 жылғы аудан бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне (2009 жылғы 6 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған) 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, жаңа редакцияға баяндалсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-18/11-09 Шешімімен
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық дамуының, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері бойынша Ерейментау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Е.Махорин
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының
әкімі (ЕАӘ)                                Н.Ә.Ережепов
«Ерейментау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы (ЕАЭжБЖБ)                       Қ.Ж.Құдабаев
Ерейментау аудандық мәслихаттың

2. Приложения 1, 2, 3 к решению Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109 от 6 января 2009 года, опубликовано на государственном языке 9 января 2009 года № 2-3 в районной газете «Ереймен», на русском языке 9 января 2009 года № 2-3 в районной газете «Ерейментау») изложить в новой редакции, согласно Приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23.07.2009 № 4С-18/11-09;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Махорин
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К. Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Ерейментауского
района (АЕР)                 Ережепов Нурлан Аскерович
Начальник ГУ «Отдел
экономики и бюджетного
планирования Ерейментауского
района» (ОЭиБПЕР)         Кудабаев Кабылда Жумабекович,
Приложение 1
утверждено решением
Ерейментауского районного маслихата