Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 12 ақпандағы "Азаматтарға тұрғын үйдің күтіміне, байланыс қызметіне және коммуналдық қызмет төлеміне тұрғын үй жәрдемін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 4С-5/5-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 4С-16/14-09 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 мамырда № 1-9-119 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-42/9-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2011.12.13 № 4С-42/9-11 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының «Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 12 ақпандағы «Азаматтарға тұрғын үйдің күтіміне, байланыс қызметіне және коммуналдық қызмет төлеміне тұрғын үй жәрдемін көрсету Ережесін бекіту туралы» № 4С-5/5-08 шешіміне (2008 жылғы 28 ақпандағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-96 болып тіркелген, 2008 жылғы 15 наурыздағы № 29-30 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2008 жылғы 15 наурыздағы № 29-30 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған) келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) шешімнің 2 тармағында «2008 жылғы 1 қаңтарынан» деген сөздер «ресми жарияланған кезінен» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) шешімнің 3 тармағында «туралы» деген сөзден кейін «(2007 жылғы 25 наурыздағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-80 болып тіркелген, 2007 жылғы 4 сәуірдегі № 37 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2007 жылғы 4 сәуірдегі № 37 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған)» деген сөздермен толықтырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-18/11-09 Шешімімен
2. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және ресми жарияланған кезінен қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық дамуының, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері бойынша Ерейментау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Е. Махорин
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының
әкімі                                      Н. Ә. Ережепов
«Ерейментау ауданының
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалары бөлімі»
ММ бастығы                                 М. Л. Сердцева
«Ерейментау ауданының
Қаржы бөлімі»
ММ бастығы                                 А. Қ. Хасенов
«Ерейментау ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы                                 Қ. Ж. Құдабаев

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 12 февраля 2008 года № 4С-5/5-08 "Об утверждении Правил оказания гражданам жилищной помощи на содержание жилища, услуг связи и оплату коммунальных услуг"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2009 года № 4С-16/14-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 7 мая 2009 года № 1-19-119.Утратило силу - решением Ерейментауского районого маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2011 года № 4С-42/9-11
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районого маслихата Акмолинской области от 13.12.2011 № 4С-42/9-11 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата от 12 февраля 2008 года № 4С-5/5-08 «Об утверждении Правил оказания гражданам жилищной помощи на содержание жилища, услуг связи и оплату коммунальных услуг» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-96 от 28 февраля 2008 года, опубликовано на государственном языке 15 марта 2008 года № 29-30 в районной газете «Ереймен», на русском языке 15 марта 2008 года № 29-30 в районной газете «Ерейментау»), следующие изменения и дополнения:
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23.07.2009 № 4С-18/11-09;
1) в пункте 2 решения слова «с 1 января 2008 года» заменить словами «с момента официального опубликования»;
2) в пункте 3 решения после слова «услуг» дополнить словами «(зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-80 от 25 марта 2007 года, опубликовано на государственном языке 4 апреля 2007 года № 37 в районной газете «Ереймен», на русском языке 4 апреля 2007 года № 37 в районной газете «Ерейментау»)».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с момента официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
Председатель
сессии районного маслихата                       Е.Махорин
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                             К. Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Ерейментауского района (АЕР)                Н.Ережепов
Начальник ГУ «Отдел занятости и социальных
программ Ерейментауского района» (ОЗиСПЕР)       М.Сердцева
Начальник ГУ «Отдел финансов
Ерейментауского района» (ОФЕР)                   А.Хасенов
Начальник ГУ «Отдел экономики и бюджетного
планирования Ерейментауского района» (ОЭиБПЕР)   К.Кудабаев