Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-18/3-09 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 шілдеде № 1-9-124 тіркелді.Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 4С-25/11-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010.04.19 № 4С-25/11-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабына және Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 наурыздағы «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» № 4С-14/2-09 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-114 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 наурыздағы № 33-34 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 21 наурыздағы № 33-34 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»  № 4С-15/2-09 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-118 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 сәуірде № 43-44 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 18 сәуірде № 43-44 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 4С-17/2-09 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-120 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 мамырдағы № 49-50 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 мамырдағы № 49-50 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған) енгізілген өзгертулер мен толықтырулармен, келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2009 года № 4С-18/3-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 31 июля 2009 года № 1-9-124. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 4С-25/11-10
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2010 № 4С-25/11-10
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109, опубликовано 9 января 2009 года в районной газете «Ереймен», 9 января 2009 года в районной газете «Ерейментау»), с последующими изменениями и дополнениями внесенными решением Ерейментауского районного маслихата от 3 марта 2009 года № 4С-14/2-09 «О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-114, опубликовано 21 марта 2009 года в районной газете «Ереймен» № 33-34, 21 марта 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 33-34), решением Ерейментауского районного маслихата от 7 апреля 2009 года № 4-С-15/2-09 «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-118, опубликовано 18 апреля 2009 года в районной газете «Ереймен» № 43-44, 18 апреля 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 43-44), решением Ерейментауского районного маслихата от 28 апреля 2009 года № 4-С-17/2-09 «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-120, опубликовано 9 мая 2009 года в районной газете «Ереймен» № 49-50, 9 мая 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 49-50) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

«2 009 258,6» саны «1 989 501,2» санына ауыстырылсын;
«1 609 284,6» саны «1 589 527,2» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1 979 549,4» саны «1 959 792» санына ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
«381 527» саны «328 999» санына ауыстырылсын;
4 тармақтың 1) тармақшада:
«115 528» саны «63 000» санына ауыстырылсын;
«43 663» саны «27 935» санына ауыстырылсын;
4 тармақтың 1) тармақшада келесі мазмұндағы жол алынып тасталсын:
«Павловка селосының Павловка орта мектебін күрделі жөндеуге – 36 800 мың теңге»;
3) 6 тармақта:
«35 000» саны «40 012» санына ауыстырылсын;
4) 7 тармақта:
«125 000» саны «123 697» санына ауыстырылсын;
5) 7-1 тармақта:
«21 700» саны «21 365,6» санына ауыстырылсын;
6) 8 тармақта:
«187 407,6» саны «216 803,6» санына ауыстырылсын;
1) тармақшада:
«1 260» саны «1 086» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 1-2) тармақшамен толықтырылсын:
«1-2) Павловка селосының Павловка орта мектебін күрделі жөндеуге – 33 487,8 мың теңге сомасындағы мақсатты ағымды трансферттер»;
2) тармақшада:
«180 287,6» саны «176 369,8» санына ауыстырылсын;
«90 063» саны «46 741» санына ауыстырылсын;
«Ерейментау қаласындағы Бөгенбай көшесі бойынша Мұсабаев көшесінен Әлжанов көшесіне дейінгі жылу желілерінің құрылысына – 46 741 мың теңге» жолдан кейін келесі мазмұндағы жолымен толықтырылсын:
«Ерейментау қаласындағы № 5 қазандықты және жылу желілерін қайта құрастыруға, аймақтық жұмыспен қамтудың стратегиясын жүзеге асырудың және кадрларды қайта дайындаудың аясында елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды және абаттандыруды дамытуға – 43 322 мың теңге»;
«59 500» саны «55 582,2» санына ауыстырылсын;
7) келесі мазмұндағы 11-1 және 11-2 тармақтарымен толықтырылсын:
«11-1. Аудан бюджетінде Ерейментау ауданының әкімдігі жанындағы шаруашылық жұмысына құқық алған «Жылусервис» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына Ерейментау қаласын жылумен қамтамасыз ету үшін көмір сатып алуға 7 900 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылып жатқаны ескерілсін.
11-2. Аудан бюджетінде Бөгенбай батыр ескерткішінің құрылысын аяқтауға 12 322 мың теңге сомасында шығыстар қарастырылып жатқаны ескерілсін.».
2. Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған) 1, 2 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, жаңа редакцияда баяндалсын.

цифры «2 009 258,6» заменить на цифры «1 989 501,2»;
цифры «1 609 284,6» заменить на цифры «1 589 527,2»;
в подпункте 2):
цифры «1 979 549,4» заменить на цифры «1 959 792»;
в пункте 4:
цифры «381 527» заменить на цифры «328 999»;
в подпункте 1) пункта 4:
цифры «115 528» заменить на цифры «63 000»;
цифры «43 663» заменить на цифры «27 935»;
в подпункте 1) пункта 4 исключить строку следующего содержания: «36 800 тысяч тенге – на капитальный ремонт Павловской средней школы села Павловка»;
3) в пункте 6:
цифры «35 000» заменить на цифры «40 012»;
4) в пункте 7:
цифры «125 000» заменить на цифры «123 697»;
5) в пункте 7-1:
цифры «21 700» заменить на цифры «21 365,6»;
6) в пункте 8:
цифры «187 407,6» заменить на цифры «216 803,6»;
в подпункте 1):
цифры «1 260» заменить на цифры «1 086»;
дополнить подпунктом 1-2) следующего содержания:
«1-2) целевые текущие трансферты в сумме 33 487,8 тысяч тенге – на капитальный ремонт Павловской средней школы села Павловка»;
в подпункте 2):
цифры «180 287,6» заменить на цифры «176 369,8»;
цифры «90 063» заменить на цифры «46 741»;
после строки «46 741 тысяч тенге – на строительство тепловой сети по улице Богембая от улицы Мусабаева до улицы Альжанова в городе Ерейментау» дополнить строкой следующего содержания:
«43 322 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, на реконструкцию котельной № 5 и тепловых сетей города Ерейментау»;
цифры «59 500» заменить на цифры «55 582,2»;
7) дополнить пунктами 11-1 и 11-2 следующего содержания:
«11-1. Учесть, что в бюджете района предусматриваются расходы на приобретение угля для обеспечения теплом города Ерейментау коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения «Теплосервис» при акимате Ерейментауского района в сумме 7 900 тысяч тенге.
11-2. Учесть, что в бюджете района предусматриваются расходы на завершение строительства памятника Богембай батыру в сумме 12 322 тысяч тенге.».
2. Приложения 1, 2 и 3 к решению Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109, опубликовано 9 января 2009 года в районной газете «Ереймен», 9 января 2009 года в районной газете «Ерейментау») изложить в новой редакции, согласно Приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.