Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы № 4С-20/2-09 шешімі. Ақмола облысы Ерйментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 қарашада № 1-9-130 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 4С-25/11-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010.04.19 № 4С-25/11-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4 тармақшасына және Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-109 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 наурыздағы № 4С-14/2-09 «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-114 тіркелген, 2009 жылғы 21 наурыздағы аудандық «Ереймен» газетінде № 33-34, 2009 жылғы 21 наурыздағы аудандық «Ерейментау» газетінде № 33-34 жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-15/2-09 «Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-118 тіркелген, 2009 жылғы 18 сәуірде аудандық «Ереймен» газетінде № 43-44, 2009 жылғы 18 сәуірде аудандық «Ерейментау» газетінде № 43-44 жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 4С-17/2-09 «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-120 тіркелген, 2009 жылғы 9 мамырдағы аудандық «Ереймен» газетінде № 49-50, 2009 жылғы 9 мамырдағы аудандық «Ерейментау» газетінде № 49-50 жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-18/3-09 «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-12/3-08 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-124 тіркелген, 2009 жылғы 1 тамыздағы аудандық «Ереймен» газетінде № 73-74, 2009 жылғы 1 тамыздағы аудандық «Ерейментау» газетінде № 73-74 жарияланған), Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 6 қазандағы № 4С-19/2-09 «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізімінде № 1-9-128 тіркелген, 2009 жылғы 10 қазандағы аудандық «Ереймен» газетінде № 93-94, 2009 жылғы 10 қазандағы аудандық «Ерейментау» газетінде № 93-94 жарияланған) енгізілген өзгертулер мен толықтырулар ескере отырып, келесідей өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27 октября 2009 года № 4С-20/2-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 19 ноября 2009 года № 1-9-130. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 4С-25/11-10
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2010 № 4С-25/11-10
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109, опубликовано 9 января 2009 года в районной газете «Ереймен», 9 января 2009 года в районной газете «Ерейментау»), с учетом последующих изменений и дополнений внесенных решением Ерейментауского районного маслихата от 3 марта 2009 года № 4С-14/2-09 «О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-114, опубликовано 21 марта 2009 года в районной газете «Ереймен» № 33-34, 21 марта 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 33-34), решением Ерейментауского районного маслихата от 7 апреля 2009 года № 4С-15/2-09 «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года  № 4С-12/3-08«О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-118, опубликовано 18 апреля 2009 года в районной газете «Ереймен» № 43-44, 18 апреля 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 43-44), решением Ерейментауского районного маслихата от 28 апреля 2009 года № 4С-17/2-09 «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-120, опубликовано 9 мая 2009 года в районной газете «Ереймен» № 49-50, 9 мая 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 49-50), решением Ерейментауского районного маслихата от 23 июля 2009 года № 4С-18/3-09 «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского  районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-124, опубликовано 1 августа 2009 года в районной газете «Ереймен» № 73-74, 1 августа 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 73-74), решением Ерейментауского районного маслихата от 6 октября 2009 года № 4С-19/2-09 «О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-128, опубликовано 10 октября 2009 года в районной газете «Ереймен» № 93-94, 10 октября 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 93-94), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):

«1 997 501,2» саны «1 987 546,1» санына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1 966 792» саны «1 956 836,9» санына ауыстырылсын;
4 тармақта:
«328 999» саны «327 761,9» санына ауыстырылсын;
1) тармақшада:
«63 000» саны «61 762,9» санына ауыстырылсын;
«35 065» саны «33 827,9» санына ауыстырылсын;
6 тармақта:
«40 012» саны «37 608» санына ауыстырылсын;
7 тармақта:
«123 697» саны «117 027» санына ауыстырылсын;
8 тармақта:
«216 803,6» саны «217 159,6» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 1-3) тармақшамен толықтырылсын:
«1-3) аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге оқу үшін төлемге әлеуметтік көмек көрсетуге – 356 мың теңге сомасындағы мақсатты ағымды трансферттер».
2. Көрсетілген шешімінің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Н.Кравченко
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының
әкімі                                      Н.Ә.Ережепов
«Ерейментау ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ.Ж.Құдабаев
Ерейментау аудандық мәслихатының

цифры «1 997 501,2» заменить на цифры «1 987 546,1»;
в подпункте 2):
цифры «1 966 792» заменить на цифры «1 956 836,9»;
в пункте 4:
цифры «328 999» заменить на цифры «327 761,9»;
в подпункте 1):
цифры «63 000» заменить на цифры «61 762,9»;
цифры «35 065» заменить на цифры «33 827,9»;
в пункте 6:
цифры «40 012» заменить на цифры «37 608»;
в пункте 7:
цифры «123 697» заменить на цифры «117 027»;
в пункте 8:
цифры «216 803,6» заменить на цифры «217 159,6»;
дополнить подпунктом 1-3) следующего содержания:
«1-3) целевые текущие трансферты в сумме 356 тысяч тенге – на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу».
2. Приложения 1 и 2 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
сессии Ерейментауского
районного маслихата                        Н.Кравченко
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Ерейментауского района                     Н.А.Ережепов
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
Ерейментауского района»                    К.Ж.Кудабаев
Приложение 1
утверждено решением
Ерейментауского районного