2010 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № А-13/356 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 ақпанда № 1-9-142 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № а-2/57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011.02.21 № а-2/57 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13 тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуіріндегі Заңының 31 бабының 1 тармағына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Ерейментау ауданы әкімдігінің «Ерейментау ауданы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» 2009 жылғы 6 наурызындағы № а-3/53 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-9-115 тіркелген, 2009 жылдың 11 сәуірінде «Ереймен» аудандық газетінде және 2009 жылдың 11 сәуірінде «Ерейментау» аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауға алу аудан әкімінің орынбасары С.К.Кушкунбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н.Ережепов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на 2010 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 30 декабря 2009 года № А-13/356. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 3 февраля 2010 года № 1-9-142. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 21 февраля 2011 года № а-2/57
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 21.02.2011 № а-2/57
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» от 13 апреля 2005 года, акимат Ерейментауского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на 2010 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района «Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Ерейментаускому району» от 6 марта 2009 года № а-3/53 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-115, опубликовано 11 апреля 2009 года в районной газете «Ереймен», 11 апреля 2009 года в районной газете «Ерейментау»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Кушкунбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Н.Ережепов