Ерейментау ауданы Күншалған селолық округінің Күншалған селосының көше атауын өзгерту және Қаратал, Шакей селоларының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Күншалған селолық округі әкімінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 7 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 желтоқсанда № 1-9-135 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Күншалған, Шакей және Қаратал селоларының тұрғындардың пікірлерін есепке ала отырып, Күншалған ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қаратал селосының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге Бейбітшілік атауы берілсін;
№ 2 көшеге Достық атауы берілсін;
№ 3 көшеге Тәуелсіздік атауы берілсін;
2. Шакей селосының көшесіне атау берілсін:
№ 1 көшеге Жаңатұрмыс атауы берілсін;
3. Күншалған селосында көше атауы өзгертілсін:
Октябрьға 50 жыл көшесі Иллиадор Поморцев атындағы көшесіне.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауға өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Күншалған селолық
округ әкімі                                Е.Ж.Нуралин
КЕЛІСІЛДІ:
«Ерейментау ауданының мәдениет
және тілдер дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М.Б.Әдірешев
«Ерейментау ауданының сәулет
және қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.К.Бәтенов

О присвоении наименований улицам в селе Каратал, Шакей, и о переименовании улицы в селе Куншалган Куншалганского сельского округа Ерейментауского района
Решение акима Куншалганского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 3 декабря 2009 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 29 декабря 2009 года № 1-9-135
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, с учетом мнения населения сел Каратал, Шакей и Куншалган, аким Куншалганского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Каратал:
улице № 1 - присвоить наименование Бейбитшилик;
улице № 2 - присвоить наименование Достык;
улице № 3 - присвоить наименование Тауелсиздик;
2. Присвоить наименование улице в селе Шакей:
улице № 1 присвоить наименование Жанатурмыс.
3. Переименовать улицу в селе Куншалган:
улицу 50 лет Октября на улицу имени Иллиадора Поморцева.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Куншалганского
сельского округа                           Нуралин Е.Ж.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Ерейментауского района»                    Адрешев М.Б
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Ерейментауского района»                    Батенов Н.К