Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округінің Малтабар, Жарық, Ельтай ауылдары көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Тайбай ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 6 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 желтоқсанда № 1-9-134 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, тұрғындардың пікірлерін есепке ала отырып, Тайбай ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Малтабар ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшесі Мәмбеталин Кәрібай атындағы;
№ 2 көшесі Қамысбаев Құсайын атындағы;
№ 3 көшесі Бөгенбай батыр атындағы;
№ 4 көшесі Хамзин Елемес атындағы.
2. Ельтай ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге Ардагерлер атауы берілсін;
№ 2 көшеге Достық атауы берілсін.
3. Жарық ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге Ынтымақ атауы берілсін;
№ 2 көшеге Бейбітшілік атауы берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тайбай ауылдық
округ әкімі                                Г.Б.Уажанова
КЕЛІСІЛДІ:
«Ерейментау ауданының мәдениет
және тілдер дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            М.Б.Әдірешев
«Ерейментау ауданының сәулет
және қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.К.Бәтенов

О присвоении наименований улицам в селах Малтабар, Жарык, Ельтай Таубайского аульного округа Ерейментауского района
Решение акима Тайбайского аульного округа Ерейментауского района Акмолинской области от 3 декабря 2009 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 23 декабря 2009 года № 1-9-134
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения, аким Тайбайского аульного округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Малтабар:
улицу № 1 - имени Мамбеталина Карибая;
улицу № 2 - имени Камысбаева Кусаина;
улицу № 3 - имени Богенбай батыра;
улицу № 4 - имени Хамзина Елемеса.
2. Присвоить наименования улицам села Ельтай:
улице № 1 присвоить наименование Ардагерлер;
улице № 2 присвоить наименование Достык.
3. Присвоить наименования улицам села Жарык:
улице № 1 присвоить наименование Ынтымак;
улице № 2 присвоить наименование Бейбитшилик.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Тайбайского
аульного округа                            Уажанова Г.Б.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Ерейментауского района»                    Адрешев М.Б
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Ерейментауского района»                    Батенов Н.К