Заурал, Құдықағаш, Яблоновка ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Заурал ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 02 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 қыркүйекте № 1-10-99 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14-бабының 4-тармақшасына сәйкес және 2009 жылғы 04 мамырдағы Заурал ауылы тұрғындары жиынының № 09 хаттамасын, 2009 жылғы 06 мамырдағы Құдықағаш ауылы тұрғындары жиынының № 11 хаттамасын, 2009 жылғы 04 мамырдағы Яблоновка ауылы түрғындары жиынының № 10 хаттамасын есепке ала отырып, Заурал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Заурал, Құдықағаш, Яблоновка ауылдарының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Заурал ауылында № 1 көшесіне - «Бәйтерек» атауы, № 2 көшесіне - «Тәуелсіздік» атауы, № 3 көшесіне – «Болашақ» атауы, № 4 көшесіне - «Сары-арқа» атауы;
2) Құдықағаш ауылында № 1 көшесіне - «Алға» атауы, № 2 көшесіне – «Болашақ» атауы;
3) Яблоновка ауылында № 1 көшесіне - «Аталық» атауы, № 2 көшесіне - «Тәуелсіздік» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Заурал ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 О. Ахметова
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Қ. Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г.Т. Жақыпова

О присвоении наименований улицам в селах Заураловка, Кудыкагаш, Яблоновка
Решение Акима Заураловского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 7 августа 2009 года № 02. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 11 сентября 2009 года № 1-10-99
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом протокола схода жителей села Заураловка № 09 от 04 мая 2009 года, протокола схода жителей села Кудыкагаш № 11 от 06 мая 2009 года, протокола схода жителей села Яблоновка № 10 от 04 мая 2009 года, аким Заураловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селах Заураловка, Кудыкагаш, Яблоновка:
1) в селе Заураловка улице № 1 наименование - «Байтерек», улице № 2 наименование – «Тауелсиздик», улице № 3 наименование - «Болашак», улице № 4 наименование - «Сары-арка»;
2) в селе Кудыкагаш улице № 1 наименование - «Алга», улице № 2 наименование – «Болашак»;
3) в селе Яблоновка улице № 1 наименование – «Аталык», улице № 2 наименование – «Тауелсиздик».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Заураловского
сельского округа                           О. Ахметова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   Ахметова А.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Енбекшильдерского района                   Жакупова Г.Т.