Краснофлот ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Краснофлот ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 7 қыркүйектегі № 1 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 қазанда № 1-10-103 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және 2009 жылғы 13 наурыздағы Краснофлот ауылы тұрғындары жиынының № 05 хаттамасын есепке ала отырып, Краснофлот ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Краснофлот ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшесіне – «Орталық» атауы;
№ 2 көшесіне - «Мектеп» атауы;
№ 3 – көшесіне «Еңбек» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Краснофлот ауылдық
округінің әкімі                            А.Истаев
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Қ.Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Т.Жақыпова

О присвоении наименований улицам в селе Краснофлотское
Решение акима Краснофлотского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 7 сентября 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 6 октября 2009 года № 1-10-103
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом протокола схода жителей села Краснофлотское № 05 от 13 марта 2009 года, аким Краснофлотского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селе Краснофлотское:
улице № 1 - наименование «Орталык»;
улице № 2 - наименование «Мектеп»;
улице № 3 - наименование «Енбек».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Краснофлотского
сельского округа                           А.Истаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   А.К.Ахметова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков»
Енбекшильдерского района                   Г.Т.Жакупова