Мамай ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы Мамай ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 10 тамыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте № 1-10-95 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңы 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» Заңы 14-бабының 4-тармақшасына және 2009 жылғы 18 мамыр Мамай ауылы тұрғындары жиынының № 03 хаттамасын есепке ала отырып, Мамай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мамай ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшесіне – «Біржан сал» атауы, № 2 көшесіне - «Абай» атауы, № 3 көшесіне - «Абылай хан» атауы, № 4 көшесіне - «Шоқан Уәлиханов» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Мамай ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 М. Исмаилова
КЕЛІСІЛДІ:
Еңбекшілдер ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Қ. Ахметова
Еңбекшілдер ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Т. Жақыпова

О присвоении наименований улицам в селе Мамай
Решение Акима Мамайского сельского округа Енбекшильдерского района Акмолинской области от 10 августа 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 10 сентября 2009 года № 1-10-95
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом протокола схода жителей села Мамай № 03 от 18 мая 2009 года, аким Мамайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селе Мамай:
улице № 1 наименование - «Биржан сал», улице № 2 наименование – «Абай», улице № 3 наименование – «Абылай хана», улице № 4 наименование - «Шокана Уалиханова».
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Мамайского
сельского округа                           М. Исмаилова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства»
Енбекшильдерского района                   Ахметова А.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Енбекшильдерского района                   Жакупова Г.Т.