Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 12/4 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 мамырда № 1-11-105 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 25/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010.04.19 № 25/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабын, Есіл ауданы әкімінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 01-и/ 456 хатын негізге ала отырып, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Есіл аудандық мәслихатының “2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы” 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2009 жылғы 6 қаңтарда 1-11-94 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 16 қаңтарда аудандық “Жаңа Есіл” газетінде жарияланған), Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы «Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы “2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы” № 14/2 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2009 жылғы 18 наурызда 1-11-99 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірде аудандық “Жаңа Есіл” газетінің 25-26 нөмірінде жарияланған), Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 08 сәуірдегі «Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы “2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы” № 15/4 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2009 жылғы 27 сәуірде 1-11-102 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 1 мамырда аудандық “Жаңа Есіл” газетінің 33-34 нөмірінде жарияланған) шешімдерімен келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
“2170598” цифры “2324151” цифрына ауыстырылсын,
“1619528” цифры “1773081” цифрына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
“2163292” цифры “2316845” цифрына ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
“121597” цифры “275150” цифрына ауыстырылсын,
“941125” цифры “247678” цифрына ауыстырылсын,
“2800” цифры “2825” цифрына ауыстырылсын,
“1232” цифры “1257” цифрына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
14400,0 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындары бағдарламасын кеңейтуге және жастар тәжірибесіне, оның ішінде әлеуметтік жұмыс орындары бағдарламасын кеңейтуге – 9180 мың теңге, жастар тәжірибесіне – 5220 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение № 12/4 Есильского районного маслихата от 24 декабря 2008 года "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2009 года № 16/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 14 мая 2009 года № 1-11-105. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 25/3
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2010 № 25/3
На основании Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, письма Акима Есильского района № 01-и/ 456 от 21 апреля 2009 года Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № 12/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-94 от 06 января 2008 года, опубликовано в районной газете «Жаңа Есіл» от 16 января 2009 года), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Есильского районного маслихата от 27 февраля 2009 года № 14/2 «О внесении изменений и дополнения в решение № 12/4 Есильского районного маслихата от 24 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-99 от 18 марта 2009 года, опубликовано в районной газете «Жаңа Есіл» от 03 апреля 2009 года № 25-26), решением Есильского районного маслихата от 08 апреля 2009 года № 15/4 « О внесении изменений и дополнения в решение № 12/4 Есильского районного маслихата от 24 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-102 от 27 апреля 2009 года опубликовано в районной газете «Жаңа Есіл» от 01 мая 2009 года № 33-34), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1:
цифру «2170598» заменить на цифру «2324151»,
цифру «1619528» заменить на цифру «1773081»;
в подпункте 2:
цифру «2163292» заменить на цифру «2316845»;
в пункте 4:
цифру «121597» заменить на цифру «275150»,
цифру «94125» заменить на цифру «247678»,
цифру «2800» заменить на цифру «2825»,
цифру «1232» заменить на цифру «1257»;
дополнить абзацами следующего содержания:
14400,0 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики, в том числе на расширение программы социальных рабочих мест - 9180 тысяч тенге, молодежной практики – 5220 тысяч тенге;

108241 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдардың жөндеуіне және аймақтық жұмыстылық стратегиясы шегінде елді мекендерді көркейтуге және кадрларды қайта даярлауға, оның ішінде Есіл қаласы қазандықтарының күрделі жөндеуіне: № 1 -17703 мың теңге, № 2 және жылу жүйелеріне – 9100 мың теңге, № 5 және жылу жүйелеріне – 12153 мың теңге, № 6 және 5916 метр ұзындықтағы жылу желілеріне – 56300 мың теңге, № 8 – 12985 мың теңге;
30862,0 мың теңге – Есіл қаласындағы № 3 орта мектеп жанындағы интернаттың күрделі жөндеуіне.
2.Осы шешімге қатысты № 1,2 қосымшалар осы шешімге қатысты №1,2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
3.Осы шешім Ақмола облысы, Есіл аудандық әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеген күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ж.Қажыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Есіл ауданының
әкімі                                      С. Ерин
Ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          А. Ибрагимова
Есіл аудандық мәслихатының

108241 тысяч тенге – на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройства населенных пунктов в рамках стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе на капитальный ремонт котельных города Есиль: № 1 – 17703 тысяч тенге, № 2 и тепловых сетей - 9100 тысяч тенге, № 5 и тепловых сетей – 12153 тысяч тенге, № 6 и теплотрассы протяженностью 5916 м - 56300 тысяч тенге, № 8 – 12985 тысяч тенге;
30862,0 тысяч тенге – на капитальный ремонт пришкольного интерната при средней школе № 3 г.Есиль.
2.Приложения № 1, 2 к данному решению изложить в новой редакции согласно приложений № 1, 2 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии районного
маслихата, секретарь
районного маслихата                        Ж.Кажибаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким Есильского
района                                     С.Ерин
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования района           А.Ибрагимова
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата