Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 4С-15/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 мамырда № 1-12-108 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-20-10 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағындағы 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.(Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-12-97 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-12-105 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 13 наурыздағы № 11 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 4С-13/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»,  Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-12-106 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 17 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-14/6 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен  толықтыруларымен, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 556 439» сандары «1 639 048» сандарына ауыстырылсын;
«1 370 475» сандары «1 453 084» сандарына ауыстырылсын;
2 тармақшадасындағы:
«1 579 857,3» сандары «1 662 466,3» сандарына ауыстырылсын;
2) 4 тармақтың:
«277 089» сандары «354 998» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақшадасындағы:
«29 818» сандары «107 727» сандарына ауыстырылсын;
«932» сандары «950» сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2009 года № 4С-15/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 6 мая 2009 года № 1-12-108. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-20-10
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 9 января 2009 года № 2) с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата от 27 февраля 2009 года № 4С-13/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-105, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 13 марта 2009 года №11), от 7 апреля 2009 года № 4С-14/6 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1-12-106, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 17 апреля 2009 года № 17) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 556 439» заменить на цифры «1 639 048»;
цифры «1 370 475» заменить на цифры «1 453 084»;
в подпункте 2:
цифры «1 579 857,3» заменить на цифры «1 662 466,3»;
2) в пункте 4:
цифры «277 089» заменить на цифры «354 998»;
в подпункте 1:
цифры «29 818» заменить на цифры «107 727»;
цифры «932» заменить на цифры «950»;

«3 500» сандары «3 533» сандарына ауыстырылсын;
«3 533 мың теңге – аз мөлшерде қамсызданған отбасыларындағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге» жолдарынан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«25 638 мың теңге - Жарқайың ауданы Бірсуат селосындағы Фурманов орта мектібінің күрделі жөндеуіне»;
«31 420 мың теңге - Жарқайың ауданы Державинск қаласындағы Крупская атындағы орта мектібінің күрделі жөндеуіне»;
«10 000 мың теңге – жергілікті торабындағы автожолдардың ағымды жөндеулеріне»;
«2 250 мың теңге – жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге»;
«8 550 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындарын кеңейтуге»;
2 тармақшасындағы:
«26 000 мың теңге – инженерлік - байланыс инфрақұрылымдарын жайластыруға және дамытуға» жолдарын келесі мазмұндағы редакцияда баяндалсын:
«26 000 мың теңге – инженерлік - байланыс инфрақұрылымдарын жайластыруға, сатып алуға және (немесе) дамытуға;
3) 5 тармақтың:
«284 731» сандары «289 431» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақшадасындағы:
«90 347» сандары «95 047» сандарына ауыстырылсын;
«688 мың теңге –Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтерінің шығыстарына әлеуметтік көмек көрсетуге» жолдарынан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«4 700 мың теңге - Жарқайың ауданы Уәлиханов селосындағы Уәлиханов орта мектібінің жылу жүйелерінің күрделі жөндеуіне».
2.(Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізімінде № 1-12-97 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 болып жарияланған), Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне берілген 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Рахымов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының
әкімі                                      А.Қалжанов
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Ахметова
«Жарқайың ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    З.Қоржымбаева
Жарқайың
аудандық мәслихатының

цифры «3 500» заменить на цифры «3 533»;
после строки «3 533 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей» дополнить строками следующего содержания:
«25 638 тысяч тенге - на капитальный ремонт Фурмановской средней школы с.Бирсуат Жаркаинского района»;
«31 420 тысяч тенге - на капитальный ремонт средней школы имени Крупской в городе Державинске Жаркаинского района»;
«10 000 тысяч тенге - на текущий ремонт автодорог местной сети»;
«2 250 тысяч тенге - на расширение программ молодежной практики»;
«8 550 тысяч тенге - на создание социальных рабочих мест»;
в подпункте 2:
строки «26 000 тысяч тенге- на развитие и обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры» изложить в редакции следующего содержания:
«26 000 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
3) в пункте 5:
цифры «284 731» заменить на цифры «289 431»;
в подпункте 1:
цифры «90 347» заменить на цифры «95 047»;
после строки «688 тысяч тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги» дополнить строками следующего содержания:
«4 700 тысяч тенге - на капитальный ремонт Валихановской средней школы села Валиханово Жаркаинского района».
2. Приложения 1, 2 к решению Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-97, опубликованного в районной газете «Целинное знамя» от 9 января 2009 года № 2) изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н.Рахимов
Секретарь
районного маслихата                        Б.Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Жаркаинского района                        А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата от

1 200
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1 662
1
Мемлекеттік баж
1 662
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 100
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
280
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
110
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
140
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
15
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін аруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
2
Салықтық емес түсiмдер
5 221
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
121
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстарсметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
5 100
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
20 147
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
20 147
1
Жерді сату
20 147
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
20 147
4
Ресми трансферттерден түсетін түсімдер
1 453 084
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1 453 084
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1 453 084
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1 200
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 662
1
Государственная пошлина
1 662
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 100
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
280
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
110
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
140
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
15
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского , служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
11
2
Неналоговые поступления
5 221
01
Доходы от государственной собственности
121
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
121
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
121
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
5 100
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
5 100
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
5 100
3
Поступления от продажи основного капитала
20 147
03
Продажа земли и нематериальных активов
20 147
1
Продажа земли
20 147
01
Поступления от продажи земельных участков
20 147
4
Поступления трансфертов
1 453 084
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 453 084
2
Трансферты из областного бюджета
1 453 084
01
Целевые текущие трансферты

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру және (немесе) сатып алуға кредит беру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға және ұлғайтуға, арналған инвестициялар
13
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Развитие системы водоснабжения
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц