Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 17 наурыздағы № 4С-6/4 "Бір жолғы талондар бағасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 4С-15/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 мамырда № 1-12-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-14/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 12.12.2012 № 5С-14/6 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 422 бабына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізімінде 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 1-12-83 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2008 жылғы 11 сәуірдегі № 15 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 17 наурыздағы № 4С-6/4 «Бір жолғы талондар бағасын бекіту туралы»шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
3 тармақтағы «Жарқайың ауданының әділет басқармасы» деген  сөздер «Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізімі» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Рахымов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Б.Швачкин

О внесении изменения в решение районного маслихата от 17 марта 2008 года № 4С-6/4 "Об утверждении стоимости разовых талонов"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2009 года № 4С-15/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 14 мая 2009 года № 1-12-109. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2012 года № 5С-14/6
Сноска. Утратило силу решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2012 № 5С-14/6.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и статьей 422 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 17 марта 2008 года № 4С-6/4 «Об утверждении стоимости разовых талонов», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 апреля 2008 года № 1-12-83, опубликованное в районной газете « Целинное знамя» от 11 апреля 2008 года № 15) следующее изменение:
в пункте 3 слова «управлении юстиции Жаркаинского района» заменить словами «Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н.Рахимов
Секретарь
районного маслихата                        Б.Швачкин