Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № 3С-11/8 "Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайын аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі № 4С-16/7 шешімі. Ақмола облысы Жарқайын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 шілдеде № 1-12-113 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-20-10 шешімімен
2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес және 2009 жылғы 29 мамырдағы № 11-01/794 жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ұсынуымен Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3051 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2005 жылғы 11 наурыздағы болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2005 жылғы 24 ақпандағы № 3С -11/8 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-12-21 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2006 жылғы 13 қаңтардағы № 2 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 3С-18/4 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № 3С-11/8 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешімі», (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-45 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2007 жылғы 12 қаңтардағы № 2 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2006 жылғы 20 желтоқсандағы № 3С-28/4 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № 3С-11/8 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі», (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-59 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2007 жылғы 6 шілдедегі № 27 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2007 жылғы 20 маусымдағы № 3С-33/6 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № 3С-11/8 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі», (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-64 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2007 жылғы 14 қыркүйектегі № 38 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2007 жылғы 28 тамыздағы № 4С-1/11 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № 3С-11/8 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы шешімі», (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-72 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 3 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-4/9 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы  № 3С-11/8 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешімі», (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-102 болып тіркелген, «Целинное знамя» аудандық газетінде 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 5 болып жарияланған) Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/10 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № 3С-11/8 «Жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік төлемді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы» шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларымен, төмендегідей өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменения и дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года № 3С-11/8 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24 июля 2009 года № 4С-16/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 30 июля 2009 года № 1-12-113. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-20-10
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и представления отдела занятости и социальных программ от 29 мая 2009 года № 11-01/794 Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» от 24 февраля 2005 года № 3С-11/8 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3051, опубликовано 11 марта 2005 года в районной газете «Целинное знамя») с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Жаркаинского районного маслихата от 21 декабря 2005 года № 3С-18/4 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года № 3С-11/8 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-21 опубликовано 13 января 2006 года в районной газете «Целинное знамя» № 2), решением Жаркаинского районного маслихата от 20 декабря 2006 года № 3С-28/4 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года № 3С-11/8 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-45, опубликовано 12 января 2007 года в районной газете «Целинное знамя» № 2), решением Жаркаинского районного маслихата от 20 июня 2007 года № 3С-33/6 «О внесении изменения в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года № 3С-11/8 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-59, опубликовано 6 июля 2007 года в районной газете «Целинное знамя» № 27), решением Жаркаинского районного маслихата от 28 августа 2007 года №4С-1/11 «О внесении дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года № 3С-11/8 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-64, опубликовано 14 сентября 2007 года в районной газете «Целинное знамя» № 38), решением Жаркаинского районного маслихата от 12 декабря 2007 года № 4С-4/9 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года № 3С-11/8 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-72, опубликовано 18 января 2008 года в районной газете «Целинное знамя» № 3), решением Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-11/10 «О внесении дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года № 3С-11/8 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-102, опубликовано 30 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя» № 5) следующее изменение и дополнения:

Ереженің 4 бөліміндегі 11 тармағының 9 тармақшасы толықтырылсын:
дәрігерлерге 250000 теңге көлемінде;
мұғалімдерге 25000 көлемінде;
хореографқа 100000 теңге көлемінде;
13 тармағындағы «70000 теңге» цифрлары «250000 теңге» цифрларына ауыстырылсын.
2. Осы шешім Жарқайың ауданы Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н.Рахымов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының
«Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            В.Сидорина
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Ахметова
Жарқайың ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        З.Қоржымбаева

в подпункт 9 пункта 11 раздела 4 Правил дополнить:
- врачам в размере 250000 тенге;
- педагогам в размере 25000 тенге;
- хореографу в размере 100000 тенге.
в пункте 13 цифры «70000 тенге » заменить цифрами «250000 тенге».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Н. Рахимов
Секретарь районного
маслихата                                  Б. Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ»
Жаркаинского района                        В.Сидорина
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева