Жарқайың ауданы Державин қаласы Степной кентінің аймағында шек қою іс-шараларын орнату туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 қыркүйектегі № А-9/361 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қазанда 1-12-115 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № А-12/446 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2009.12.21 № А-12/446 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабына, 2009 жылғы 22 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік Комитеті Жарқайың аудандық аймақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринарлық инспекторы ұсынысының негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Малдардың жұқпалы ауруларының пайда болуына байланысты (құтыру) Жарқайың ауданы Державин қаласы Степной кентінің аймағында шек қою іс-шаралары орнатылсын.
2. Осы қаулының күші 2009 жылдың 19 қыркүйегінен бастап шыққан құқық қатынастарына таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарқайың ауданы әкiмiнiң орынбасары М.Қ.Жүнісовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының
әкімі                                      А.Қалжанов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігінің
Агроөнеркәсіптік кешеніндегі
мемлекеттік комитеті
Жарқайың аудандық
аймақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Д.А.Ерғалиев
«Ақмола облысы
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының Жарқайың
ауданы бойынша бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.С.Жақсыбаев
Акмола облысы
Денсаулық сақтау басқармасының
«Жарқайың орталық
аудандық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорынының
бас дәрігері                               Б.С.Ахметов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории поселка Степной города Державинска Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 22 сентября 2009 года № A-9/361. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 20 октября 2009 года № 1-12-115. Утратило силу - постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 21 декабря 2009 года № А-12/446
Утратило силу - постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 21.12.2009 года № А-12/446
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии», на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора Жаркаинской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 сентября 2009 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением заразной болезни животных (бешенство) установить на территории поселка Степной города Державинска Жаркаинского района ограничительные мероприятия.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 19 сентября 2009 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаркаинского района М.Жунусова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Жаркаинского района                        А.Калжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Жаркаинская районная
территориальная инспекция
Комитета государственной
инспекции в агропромышленном
комплексе Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан»                      Д.А.Ергалиев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел Управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Акмолинской области
по Жаркаинскому району»                    М.С.Жаксыбаев
Главный врач
государственного коммунального
казенного предприятия
«Жаркаинская центральная
районная больница»
Управления здравоохранения
Акмолинской области                        Б.С.Ахметов