2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қаңтарда № 1-12-119 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № 4С-29/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.02.04 № 4С-29/8 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 75 бабындағы 2 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 762 117,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 184 759 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден - 8 908 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 9 310 мың теңге;
ресми трансферттерден түскен түсімдер - 1 559 140,4 мың теңге;
2) шығындар - 1 787 331,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 28 027,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 28 487 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу - 459,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 5 500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алудан - 5 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -58 741,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 58 741,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.06.25 № 4С-22/4 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.07.23 № 4С-23/3 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.10.19  № 4С-25/2(қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.11.04 № 4С-27/2 қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімдерімен
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салығы;
мүліктік салығы;
жер салығы;
көлік құралдарына салығы;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметтерді енгізуге жинақтар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер,оның ішінде:
мемлекеттік кәсіпорындардан таза кіріс бөліктерінің түсімдері;
коммуналдық меншікте табылатын мүліктерді жалға беруден кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуден түсетін түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;

О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 13 января 2010 года № 1-12-119. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2011 года № 4С-29/8
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2011 № 4С-29/8
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении  в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 762 117,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 184 759 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8 908 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 9 310 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 1 559 140,4 тысяча тенге;
2) затраты - 1 787 331,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 027,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 487 тысяч тенге, погашение бюджетных кредитов – 459,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 28 487 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 5 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 5 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -58 741,4 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита бюджета - 58 741,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3); от 25.06.2010 № 4С-22/4 (порядок введения в действие см. п. 2); от 23.07.2010 № 4С-23/3 (порядок введения в действие см. п. 3); от 19.10.2010 № 4С-25/2 (порядок введения в действие см. п. 3); от 04.11.2010 № 4С-27/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступлений части чистого дохода государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
поступлений от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафов, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жер сату;
4) трансферттер түсімдері, оның ішінде:
облыстық бюджеттен трансферттер.
3. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде субвенциялар 1 006 852 мың теңге және 552 288,4 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.06.25 № 4С-22/4 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.07.23 № 4С-23/3 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.10.19  № 4С-25/2(қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.11.04 № 4С-27/2 қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз)шешімдерімен
4. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен білім беруге арналған 48 651 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы транферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
30 673 мың теңге - білім беру орындарын жаңадан енгізуді ұстауға;
9 632 мың теңге - Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламаны жүзеге асыруға;
1 953 мың теңге - "Өзін-өзі тану" пәнін енгізуге.
6 393 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға.
Көрсетілген мақсатты трансферттердің сомасын аудан бюджеті бойынша бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.11.04 № 4С-27/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімдерімен
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен әлеуметтік қамтамасыз етуге арналған 8 068,1 мың теңге сомасындағы мақсатты ағымдағы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
3 168,1 мың теңге - Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілеріне, соның ішінде запасқа (отставкаға) босатылған, 1941 жылдың 22 маусымы мен 1945 жылдың 3 қыркүйегі аралығында майдандағы армия құрамына кірмеген әскери оқу орындарында, мекемелерде, әскери бөлімдерінде, әскери қызмет өткеріп жүргендерге, «1941-1945 жылдың Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медальмен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медальмен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты ай кем емес жұмыс істеген (қызмет еткен) тұлғаларға және Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Қазақстан Республикасының аумақтарына, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдеріне жол жүрісін қамтамасыз ету үшін біржолғы материалдық көмек төлеуге, сондай-ақ соларға және оларды ертіп жүрген тұлғаларға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін жол жүруіне, тұруына, тамақтануына шығыстарын төлеуге;

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
трансфертов из областного бюджета.
3.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены трансферты из областного бюджета, в том числе субвенция в сумме 1 006 852 тысячи тенге и целевые трансферты в сумме 552 288,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3); от 25.06.2010 № 4С-22/4 (порядок введения в действие см. п. 2); от 23.07.2010 № 4С-23/3 (порядок введения в действие см. п. 3); от 19.10.2010 № 4С-25/2 (порядок введения в действие см. п. 3); от 04.11.2010 № 4С-27/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
4.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены  целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на образование в сумме 48 651 тысяча тенге, в том числе:
30 673 тысяч тенге - на содержание вновь вводимых объектов образования;
9 632 тысяч тенге - на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы;
1 953 тысячи тенге - для внедрения предмета «Самопознание».
6 393 тысячи тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях;
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата района.
Сноска. Пункт 4 с изменениями внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3); от 04.11.2010 № 4С-27/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
5.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на социальное обеспечение в сумме 8 068,1 тысяч тенге, в том числе:
3 168,1 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

4 900 мың теңге - мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге және ең төменгі күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты, 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге.
Көрсетілген мақсатты трансферттердің сомасын аудан бюджеті бойынша бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.11.04 № 4С-27/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімдерімен
6. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тасты-Талды селосындағы су жабдықтау жүйелеріне және су құбырын қайта жаңартуға 101 605 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.11.04 № 4С-27/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
7. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ауыл шаруашылығын дамытуға арналған эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 5 359 мың теңге сомасында мақсатты транферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
8. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 172 300 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
124 218 мың теңге - Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға;
48 082 мың теңге- Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.06.25 № 4С-22/4 (қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз); 2010.07.23 № 4С-23/3 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.10.19 № 4С-25/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімдерімен
9. 2010 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 22 915 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
4 020 мың теңге - селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға;

4 900 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата района.
Сноска. Пункт 5 с изменениями внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3); от 04.11.2010 № 4С-27/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
6.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на реконструкцию водопровода и сетей водоснабжения в селе Тасты-Талды Жаркаинского района Акмолинской области в сумме 101 605 тысяч тенге.          Сноска. Пункт 6 с изменениями внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2010 № 4С-27/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
7.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на развитие сельского хозяйства в сумме 5 359 тысяч тенге, на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Пункт 7 с изменениями внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
8.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 172 300 тысяч тенге, в том числе:
124 218 тысячи тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы;
48 082 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Пункт 8 с изменениями внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3); от 25.06.2010 № 4С-22/4 (порядок введения в действие см. п. 2); от 23.07.2010 № 4С-23/3 (порядок введения в действие см. п. 3); от 19.10.2010 № 4С-25/2 (порядок введения в действие см. п. 3).
9.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 22 915 тысяч тенге, в том числе:
4 020 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;

18 895 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерінің ветеринария саласы бойынша ұстауға.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
10. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға 28 487 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін.
11. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік саласында еңбек ақы төлеу қорының өзгертуіне байланысты облыстық бюджетке қайтаруға тиісті 50 756 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;
Ескерту. 11-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
12. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен   19 890,3 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
16 000 мың теңге - облыстық бюджеттің қаржысы есебінен салынған бала бақшалар мен мектептердің жұмыс істеуіне;
512,3 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге;
1 429 мың теңге- Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге.
1 949 мың теңге - Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілеріне, соның ішінде запасқа (отставкаға) босатылған, 1941 жылдың 22 маусымы мен 1945 жылдың 3 қыркүйегі аралығында майдандағы армия құрамына кірмеген әскери оқу орындарында, мекемелерде, әскери бөлімдерінде, әскери қызмет өткеріп жүргендерге, «1941-1945 жылдың Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медальмен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медальмен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты ай кем емес жұмыс істеген (қызмет еткен) тұлғаларға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай біржолға материалдық көмек төлеуге;
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.07.23 № 4С-23/3 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз); 2010.11.04 № 4С-27/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімдерімен
13. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте аумақтық жұмыспен қамту стратегиясын жүзеге асыруға және кадрларды қайта дайындауға қарастырылған қаржылар ескерілсін, оның ішінде:

18 895 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии.
Сноска. Пункт 9 с изменениями внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
10.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 28 487 тысяч тенге, на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов.
11.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты, подлежащих возврату в областной бюджет в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере в сумме 50 756 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 11 с изменениями внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
12.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 19 890,3 тысячи тенге, в том числе:
16 000 тысяч тенге - на функционирование детских садов и школ, построенных за счет средств областного бюджета;
512,3 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
1 429 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района многодетных семей сельской местности Жаркаинского района.
1 949 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
Сноска. Пункт 12 с изменениями внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3), от 23.07.2010 № 4С-23/3 (порядок введения в действие см. п. 3); от 04.11.2010 № 4С-27/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
13.Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров, в том числе:

республикалық бюджеттен – 143 500 мың теңге;
жергілікті бюджеттен - 30 000 мың теңге.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.10.19 № 4С-25/2(қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
13-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте 2010 жылдың 1 қаңтарында 30 714,3 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін;
Ескерту. 13-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
13-2. Аудандық бюджеттің шығындарында 2009 жылы пайдаланбаған 2 101 мың теңге сомасында облыстық бюджеттік нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін;
Ескерту. 13-2-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
13-3. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттегі 459,9 мың теңге сомасындағы ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға республикалық бюджеттен бөлінген кредиттерді қайтару көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 13-3-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.11.04 № 4С-27/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
14. 2010 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1300 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 14-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С-21/2 (қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) 2010.10.19 № 4С-25/2(қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімдерімен
15. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақыларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
16. 2010 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
17. 2010 жылға арналған ауылдық (селолық) округтардың, ауылдың (селоның), кенттердің, аудандық маңызы бар қаланың, қаладағы әрбір ауданның бюджеттік бағдарламалар 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
18. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Демьянов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б. Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
Жарқайың ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                Е.Шоламбаев
Жарқайың ауданының
"Қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Ахметова
"Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Қоржымбаева
Жарқайың аудандық мәслихатының

из республиканского бюджета - 143 500 тысяч тенге;
из местного бюджета - 30 000 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 с изменениями внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19.10.2010 № 4С-25/2 (порядок введения в действие см. п. 3).
13-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2010 года, в сумме 30 714,3 тысячи тенге;
Сноска. Дополнен пунктом 13-1 решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
13-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованных в 2009 году в сумме 2 101 тысяча тенге;
Сноска. Дополнен пунктом 13-2 решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
13-3. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат кредитов, выделенных из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 459,9 тысяч тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 13-3 решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2010 № 4С-27/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
14. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2010 год в сумме 1300 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 с изменениями внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С-21/2 (порядок введения в действие см. п. 3); от 19.10.2010 № 4С-25/2 (порядок введения в действие см. п. 3).
15. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в аульной (сельской) местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованного с районным маслихатом.
16. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год, согласно приложению 4.
17. Утвердить бюджетные программы каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2010 год, согласно приложению 5.
18. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении  юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Демьянов
Секретарь районного
маслихата                                  Б. Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Начальник налогового
управления по Жаркаинскому
району                                     Е. Шоламбаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата

1 668
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелері үшiн оқулықтар сатып алу және жеткiзу
7 266
006
Балалар үшін қосымша білім беру
13 444
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
125 313
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
56 292,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 292,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 039
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12 994
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 730
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 436
006
Тұрғын үй көмегі
300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6 390,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
96
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 224
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 395
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 071
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
153,1
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

1 668
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7 266
006
Дополнительное образование для детей
13 444
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
125 313
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
56 292,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 292,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 039
002
Программа занятости
12 994
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 730
005
Государственная адресная социальная помощь
2 436
006
Жилищная помощь
300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 390,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
96
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 224
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 395
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 071
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
153,1
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

9 036
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттік нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 364
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
3 435
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
1 237
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 577
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 407
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)  деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 555
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 615
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 236
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
12 396
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 396
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 840
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 840
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 138
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 850
001
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6 850
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 288
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 288
12
Көлiк және коммуникация
2 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 000
13
Басқалар
13 646
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2 976
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 976
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 018
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 018

9 036
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 364
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
3 435
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 237
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 577
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне  в сфере физической культуры и спорта
4 407
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 555
007
Подготовка и участие членов  сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 615
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 236
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12 396
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 396
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 840
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 840
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 138
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 850
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 850
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 288
001
Услуги по реализации государственной политики  в области  архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 288
12
Транспорт и коммуникации
2 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 000
13
Прочие
13 646
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2 976
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 976
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6 018

469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4 652
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 652
III. Таза бюджеттiк кредит беру
0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3
шешіміне 4 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджеттің
атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтың
аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Атаулар
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Жарқайың аудандық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3
шешіміне 5 қосымша
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.10.19 № 4С-25/2(қолданысқа енгізу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) шешімімен
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық)
округ әкімінің аппараты
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера

469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4 652
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4 652
III. Чистое бюджетное кредитование
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирования дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3
Перечень районных бюджетных программ,
не подлежащих секвестру в процессе
исполнения районного бюджета на 2010 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19.10.2010 № 4С-25/2 (порядок введения в действие см. п. 3)
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

110 546
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
110 546
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
108 736
Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района
15 609
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 073
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
5 644
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
5 011
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
5 344
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
11 775
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
6 244
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 525
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
5 401
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
7 391
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
5 677
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
5 178
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
4 853
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
5 283
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
4 719
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
4 615
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
5 394
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 760
Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района
240
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
95

110 546
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
110 546
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108 736
Жарқайың ауданы Державин қаласы әкімідігінің аппараты
15 609
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 073
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 644
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 011
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 344
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімідігінің аппараты
11 775
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімідігінің аппараты
6 244
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 525
Жарқайың ауданы Львовское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 401
Жарқайың ауданы Нахимское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
7 391
Жарқайың ауданы Отрадное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 677
Жарқайың ауданы Пригородное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 178
Жарқайың ауданы Пятигорское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 853
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 283
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 719
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 615
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 394
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 760
Жарқайың ауданы Державин қаласы әкімідігінің аппараты
240
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Львовское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Нахимское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Отрадное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Пригородное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Пятигорское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95