Зеренді ауданы әкімінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 29 "2009 жылы Зеренді аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөліміне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды тіркеуден өткізуді ұйымдастыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы N 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қаңтарда N 1-14-92 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 22.12.2009 № 26 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 3337 баптары және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабы негізінде, жастарды әскери есепке алу, олардың санын, әскери қызметке жарамды деңгейін анықтау, жалпы білімінің, алған мамандығының және дене тәрбиесі дайындығының деңгейін белгілеу мақсаттарында, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-14-91 тіркелген, «Зеренді» аудандық газетінде 2009 жылы 14 қаңтарда жарияланған, Зеренді ауданы әкімінің 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 29 «2009 жылы Зеренді аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөліміне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды тіркеуден өткізуді ұйымдастыру туралы» шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
4 тармақта:
3) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап әрекетке енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев
КЕЛІСІЛДІ
Зеренді ауданы
«Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Бражанов Т.Ә.
Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Қазияқпарова З.Б.
«Зеренді аудандық емханасы»
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының бас
дәрігері                                   Таңатаров С.Е.
«Зеренді ауданының ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Шәріпов Е.Р.

О внесении изменения в решение акима Зерендинского района от 22 декабря 2008 года N 29 "Об организации проведения приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по делам обороны Зерендинского района в 2009 году"
Решение акима Зерендинского района Акмолинской области от 16 января 2009 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 21 января 2009 года N 1-14-92. Утратило силу решением акима Зерендинского района Акмолинской области от 22 декабря 2009 года № 26
Сноска. Утратило силу решением акима Зерендинского района Акмолинской области от 22.12.2009 № 26.
На основании статей 3337 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» и статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», в целях принятия  юношей на воинский учет, определения их количества, степени годности к военной службе, установления общеобразовательного уровня, полученной специальности и уровня физической подготовленности, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Зерендинского района от 22 декабря 2008 года № 29 «Об организации проведения приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по делам обороны Зерендинского района в 2009 году» зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-91, опубликованного в районной газете «Зеренді» от 14 января 2009 года, следующее изменение:
в пункте 4:
подпункт 3) исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Сагдиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны»
Зерендинского района                       Бражанов Т.А.
Начальник отдела занятости
и социальных программ                      Казиякпарова З.Б.
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Зерендинская
районная поликлиника»                      Танатаров С.Е.
Начальник государственного
учреждения «Зерендинский
районный отдел
внутренних дел»                            Шарипов Е.Р.