Ортақ селосының, Қызылтаң селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Ортақ селолық округі әкімінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 1-14-103 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Ортақ селосы және Қызылтаң селосы халқының пікірін ескере отырып, Ортақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ортақ селосының, Қызылтаң селосының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Ортақ селосы:
№ 1 көшеге – Ардагерлер атауы;
№ 2 көшеге - Орталық атауы;
№ 3 көшеге – Батыр атауы;
№ 4 көшеге – Мектеп атауы;
№ 5 көшеге - Жаңа атауы;
2) Қызылтаң селосы:
№ 1 көшеге – Білім атауы;
№ 2 көшеге – Тәуелсіздік атауы;
№ 3 көшеге – Жастар атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ж.Әбдіқапаров
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының
«Сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    В.М.Петрова
Зеренді ауданының
«Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименований улицам села Ортак, села Кызылтан
Решение акима Ортакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 7 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 15 сентября 2009 года № 1-14-103
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения села Ортак и села Кызылтан, аким Ортакского  сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Ортак, села Кызылтан:
1) село Ортак:
Улице № 1 - наименование Ардагерлер;
Улице № 2 - наименование Орталык;
Улице № 3 - наименование Батыр;
Улице № 4 - наименование Мектеп;
Улице № 5 - наименование Жана.
2) село Кызылтан:
Улице № 1 – наименование Билим;
Улице № 2 – наименование Тауелсиздик;
Улице № 3 – наименование Жастар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким                                       Ж.Абдикапаров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Зерендинского района                       В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков»
Зерендинского района                       А.М.Райымбекова