Туполевка ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Самарбай селолық округі әкімінің 2009 жылғы 12 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 1-14-105 тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының" сөзі "ауылының" сөзімен ауыстырылды – Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 27.04.2017 № 2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Туполевка ауылы халқының пікірін ескере отырып, Самарбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 27.04.2017 № 2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Туполевка ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Әлібек Ташибаев атындағы атауы;
№ 2 көшеге – Қантай атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Т.Секенов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданы
"Сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
В.М.Петрова
Зеренді ауданы
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименования улицам села Туполевка
Решение акима Самарбайского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 12 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 15 сентября 2009 года № 1-14-105
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слово "селосының" заменено словом "ауылының" решением акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 27.04.2017 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Туполевка, аким Самарбайского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 27.04.2017 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам села Туполевка:
улице № 1 - наименование имени Алибека Ташибаева;
улице № 2 - наименование Кантай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Т.Секенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства"
Зерендинского района
В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры
и развития языков"
Зерендинского района
А.М.Раимбекова