Жолдыбай ауылының, Бұлақ ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Симферополь селолық округі әкімінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 1-14-109 тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбында және бүкіл шешімнің мәтіні бойынша "селосы", "селолық", "селосының" деген сөздері тиісінше "ауылы", "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Симферополь ауылдық округі әкімінің 20.01.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Жолдыбай ауылы және Бұлақ ауылы халқының пікірін ескере отырып, Симферополь ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жолдыбай ауылының, Бұлақ ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Жолдыбай ауылы:
№ 1 көшеге – Мектеп атауы;
№ 2 көшеге – Орталық атауы;
№ 3 көшеге – Болашақ атауы;
№ 4 көшеге – Байтерек атауы;
№ 5 көшеге - Ақ қайың атауы;
2) Бұлақ ауылы:
№ 1 көшеге – Жастар атауы;
№ 2 көшеге - Жасыл ел атауы;
№ 3 көшеге - Достық атауы;
№ 4 көшеге – Келте бұлақ атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Е.Әленов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының "Сәулет және қала
құрылысы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
В.М.Петрова
Зеренді ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименований улицам села Жолдыбай, села Булак
Решение акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 7 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 15 сентября 2009 года № 1-14-109
Сноска. По всему тексту и в заголовке решения на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется решением акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 20.01.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устроистве Республики Казахстан", с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Жолдыбай и села Булак, аким Симферопольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Жолдыбай, села Булак:
1) село Жолдыбай:
Улице № 1 - наименование Мектеп;
Улице № 2 - наименование Орталык;
Улице № 3 - наименование Болашак;
Улице № 4 - наименование Байтерек;
Улице № 5 - наименование Ак кайын;
2) село Булак:
Улице № 1 - наименование Жастар;
Улице № 2 - наименование Жасыл ел;
Улице № 3 - наименование Достык;
Улице № 4 - наименование Келте булак.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Е.Аленов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства"
Зерендинского района
В.М.Петрова
Начальник государственного
учреждения "Отдел культуры и
развития языков"
Зерендинского района
А.М.Райымбекова