Қонысбай селосы, Васильковка селосы Донгул-ағаш селосы, Гранитный поселкесі көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Қонысбай ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 28 шілдедегі № 3 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 тамызда № 1-14-101 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасындағы әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына Конысбай селосы, Васильковка селосы, Донгул-ағаш селосы, Гранитный поселкесі халқының пікірін ескере отырып Конысбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Конысбай селосы, Васильковка селосы, Донгул-ағаш селосы, Гранитный поселкесі көшелеріне атаулар берілсін:
1) Конысбай селосы:
№ 1 көшеге – Абай Құнанбаев атындағы;
№ 2 көшеге - Бірлік;
№ 3 көшеге – Мәлік Ғабдуллин атындағы;
№ 4 көшеге – Солтүстік;
№ 5 көшеге - Құрылысшылар;
№ 6 көшеге - Бейбітшілік;
№ 7 көшеге - Алтыбай;
2) Васильковка селосы:
№ 1 көшеге – Целинная;
№ 2 көшеге – Шағалалы;
№ 3 көшеге – Жеңіс;
№ 4 көшеге – Достық;
№ 5 көшеге – Мектеп;
№ 6 көшеге - Бірлік
№ 7 көшеге – Цветочная;
№ 8 көшеге - Көктем;
№ 9 көшеге - С.Сейфуллин;
№ 10 көшеге - Юбилейная;
№ 11 көшеге – Наурыз;
3) Донгул-агаш ауылында:
№ 1 көшеге – Береке;
№ 2 көшеге – Жастар;
№ 3 көшеге – Наурыз;
№ 4 көшеге - Мәдениет;
4) Гранитный:
№ 1-Микрарайон-Гранитный.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз жауапкершілігіме аламын.
3. Осы шешім Зеренді аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Г.Темірболатова
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының
«Сәулет және қала құрылысы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        В.М.Петрова
Зеренді ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименований улицам села Конысбай, села Васильковка, села Донгул-агаш, поселка Гранитный
Решение Конысбайского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 28 июля 2009 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 26 августа 2009 года № 1-14-101
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения жителей села Конысбай, села Васильковка, села Донгул-агаш, поселка Гранитный, аким Конысбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Конысбай, села Васильковка, села Донгул-агаш, поселка Гранитный:
1) село Конысбай
Улице № 1 - имени Абая Кунанбаева;
Улице № 2 - Бирлик;
Улице № 3 - имени Малика Габдуллина;
Улице № 4 - Солтустик
Улице № 5 – Курылысшылар;
Улице № 6 – Бейбитшилик
Улице № 7 - Алтыбай;
2) село Васильковка
Улице № 1 – Целинная;
Улице № 2 – Шагалалы;
Улице № 3 – Женис
Улице № 4 - Достык
Улице № 5 - Мектеп
Улице № 6 - Бирлик
Улице № 7 - Цветочная
Улице № 8 - Коктем
Улице № 9 – имени Сакена Сейфуллина
Улице № 10 - Юбилейная
Улице № 11 -Наурыз
3) село Донгул-агаш
Улице № 1 - Береке
Улице № 2 - Жастар
Улице № 3 - Наурыз
Улице № 4 - Мадениет
4) поселку Гранитный
№ 1 Микрорайону - Гранитный
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким                                       Г. Темирболатова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства
Зерендинского района                       Петрова В.М.
Начальник государсвенного
Учреждения «Отдел культуры
и развития языков Зерендинского
района                                     Райымбекова А.М