Қанай би селосының, Игілік селосының, Жамантұз селосының, Октябрь селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Қанай би атындағы селолық округі әкімінің 2009 жылғы 20 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қыркүйекте № 1-14-118 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан  Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қанай би селосы, Игілік селосы, Жамантұз селосы, Октябрь селосы халқының пікірін ескере отырып, Қанай би атындағы селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қанай би селосының, Игілік селосының, Жамантұз селосының, Октябрь селосының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Қанай би селосы:
№ 1 көшеге - Қанай би атындағы атау;
№ 2 көшеге - Қарабұлақ атауы;
№ 3 көшеге - Даулет атауы;
№ 4 көшеге - Ақтөбе атауы;
2) Игілік селосы:
№ 1 көшеге – Қанай би атындағы атау;
№ 2 көшеге – Қарағаш атауы;
№ 3 көшеге – Беріктас атауы;
№ 4 көшеге – Жастар атауы.
3) Жамантұз селосы:
№ 1 көшеге – Қанай би атындағы атау;
№ 2 көшеге – Жастар атауы.
4) Октябрь селосы:
№ 1 көшеге – Желтау атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       А.Есімов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    В.М.Петрова
Зеренді ауданының
«Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименований улицам села Канай би, села Игилик, села Жамантуз, села Октябрь
Решение акима сельского округа им. Канай би Зерендинского района Акмолинской области от 20 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 21 сентября 2009 года № 1-14-118
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения села Канай би, села Игилик, села Жамантуз, села Октябрь, аким сельского округа имени Канай би РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Канай би, села Игилик, села Жамантуз, села Октябрь:
1) село Канай би:
Улице № 1 - наименование имени Канай би;
Улице № 2 - наименование Карабулак;
Улице № 3 - наименование Даулет;
Улице № 4 - наименование Актобе;
2) село Игилик:
Улице № 1 – наименование имени Канай би;
Улице № 2 – наименование Карагаш;
Улице № 3 – наименование Бериктас.
Улице № 4 – наименование Жастар.
3) село Жамантуз:
Улице № 1 – наименование Канай би;
Улице № 2 – наименование Жастар.
4) село Октябрь:
Улице № 1 – наименование Желтау;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким                                       А.Есимов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Зерендинского района                       В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков»
Зерендинского района                       А.М.Райымбекова