Сандықтау ауданы әкімінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 10 "2009 жылы қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарға тіркеу жүргізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2009 жылғы 9 ақпандағы № 5 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 наурызда № 1-16-90 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 24 тамыздағы № 12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009.08.24 № 12 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының негізінде Сандықтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы әкімінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 10 «2009 жылы қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарға тіркеу жүргізу туралы» шешіміне (Мемлекеттік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-16-87 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 7 (7777) «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған, Сандықтау ауданы әкімінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 3 «Сандықтау ауданы әкімінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 10 «2009 жылы қаңтар-наурыз айларында тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарға тіркеу жүргізу туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы» шешімімен (Мемлекеттік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-16-88 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 9 ақпандағы № 11 (7781) «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) енгізілген өзгеріспен келесі өзгерісті енгізсін:
3 тармақтағы:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«2) тіркеу жүргізуге жататын азаматтарды жұмыстан (оқудан), тіркеуден өту үшін қажетті уақытта босатсын;»
2. Осы шешім Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының
әкімі                               Т.Қасенов

О внесении изменения в решение акима Сандыктауского района от 26 декабря 2008 года № 10 "О проведении в января-марте 2009 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет"
Решение акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 9 февраля 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 11 марта 2009 года № 1-16-90. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24 августа 2009 года № 12
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24.08.2009 № 12
На основании статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» аким Сандыктауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сандыктауского района от 26 декабря 2008 года № 10 «О проведении в январе – марте 2009 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет» (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-87, опубликованное в газете «Сандыктауские вести» 26 января 2009 года № 7 (7777)), с изменениями внесенными решением акима Сандыктауского района от 27 января 2009 года № 3 «О внесении изменения в решение акима Сандыктауского района от 26 декабря 2008 года № 10 «О проведении в январе-марте 2009 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет» (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-88 опубликованное в газете «Сандыктауские вести» 9 февраля 2009 года № 11(7781)) следующее изменение:
в пункте 3:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) освободить граждан  подлежащих приписке от работы (учебы) на время, необходимое для прохождения приписки;»
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Сандыктауского района               Т. Касенов