Сандықтау ауданы мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 11/1 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 мамырда № 1-16-94 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 ақпандағы № 17/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010.02.22 № 17/7 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2), 4) тармақшаларына және 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 4С-14-3 шешіміне сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау ауданы мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 8/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-85 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 5 қаңтардағы «Сандыктауские вести» газетінде 1 (7771) нөмірімен жарияланған) шешіміне, Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 10/2 шешімімен енгізілген өзгерістері мен толықтыру, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-93 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 27 сәуірдегі «Сандыктауские вести» газетінде 33 (7803) нөмірімен жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
«976693» цифры «1057650» деген цифрмен ауыстырылсын;
«786693» цифры «867650» деген цифрмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
«976632,9» цифры «1057589,9» деген цифрмен ауыстырылсын;
2) 4 тармақтағы:
«99912» цифры «180869» деген цифрмен ауыстырылсын;
1) тармақшадағы:
«3239» цифры «3279» деген цифрмен ауыстырылсын;
«мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 1139 мың теңге» деген қатардағы «1139» цифры «1162» деген цифрмен ауыстырылсын;
«аз қамтамасыз етілген отбасыларынан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге 2100 мың теңге» деген қатардағы «2100» цифры «2117» деген цифрмен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы қатарлармен толықтырсын:
«3150 мың теңге – жастар тәжірибесі бағдарламаларын кеңейтуге»;
«9270 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындарын құруға»;
«58497 мың теңге – Приозерный селосында су құбырлары жүйесіне күрделі жөндеу жүргізуге»;
«10000 мың теңге - жергілікті жүйе автожолдарына ағымды жөндеу жүргізуге»;
2) тармақшадағы қатарларды баяндау:

"О внесении изменений и дополнений в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № 11/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 6 мая 2009 года № 1-16-94. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № 17/7
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 22.02.2010 № 17/7
В соответствии с подпунктами 2), 4) пункта 2 статьи 106 и  пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решения Акмолинского областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3, Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 8/2 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-85, опубликованное в газете «Сандыктауские вести» от 5 января 2009 года № 1 (7771)), с изменениями и дополнением, внесенными решением Сандыктауского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № 10/2 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-93, опубликованное в газете «Сандыктауские вести» от 27 апреля 2009 года № 33 (7803)), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «976693» заменить на цифры «1057650»;
цифры «786693» заменить на цифры «867650»;
в подпункте 2):
цифры «976632,9» заменить на цифры «1057589,9»;
2) в пункте 4:
цифры «99912» заменить на цифры «180869»;
в подпункте 1):
цифры «3239» заменить на цифры «3279»;
в строке «на выплату государственной адресной социальной помощи 1139 тысяч тенге» цифры «1139» заменить на цифры «1162»;
в строке «на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей 2100 тысяч тенге» цифры «2100» заменить на цифры «2117»;
дополнить строками следующего содержания:
«3150 тысяч тенге - на расширение программ молодежной практики»;
«9270 тысяч тенге - на создание социальных рабочих мест»; «58497тысяч тенге - на проведение капитального ремонта водопроводных сетей села Приозерное»;
«10000 тысяч тенге - на проведение текущего ремонта автодорог местной сети»;
в подпункте 2):
строки:

«14530,9 мың теңге - Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына»;
«12857,4 мың теңге - Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайғастыруға»;
«14530,9 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алуға»;
«12857,4 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру және (немесе) сатып алуға»;
3) 5 тармақтағы:
«3100» цифры «2332» деген цифрмен ауыстырылсын;
4) Жоғарыда аталған шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ш.Сабержанов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ш.Сабержанов
КЕЛІСІЛДІ:
Сандықтау ауданының
әкімі                                      Қ.Сүйіндіков
Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Н.Мурашиди
Сандықтау
аудандық мәслихатының
2009 жылғы 29.04.
11/1 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау
аудандық мәслихатының
желтоқсандағы 2008 жылғы
№ 8/2 шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
санаттар
Сома
сыныптар
сыныпша
айырықшалық
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

«14530,9 тысяч тенге – на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республики Казахстан на 2008-2010 годы»;
«12857,4 тысяч тенге - на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы» изложить в следующей редакции:
«14530,9 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
«12857,4 тысяч тенге - на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
3) в пункте 5:
цифры «3100» заменить на цифры «2332»;
4) Приложения 1, 2, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ш.Сабержанов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Сабержанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Сандыктауского района                      К.Суюндиков
Начальник
отдела экономики и
бюджетного планирования
Сандыктауского района                      Н.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 29.04.2009 года № 11/1
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 19 декабря 2008 года 8/2
Бюджет района на 2009 год
категория
Сумма
класс
подкласс
специфика
1
2
3
4
5
6
I. Доходы