Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 "2009 жылғы аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 105/18-4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 сәуірде № 1-17-86 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 185/27-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды -  Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 185/27-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағындағы 1 тармақшасына және 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес Целиноград аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы  № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-79 тіркелген, аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінде 2009 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) және Целиноград аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 ақпандағы № 99/17-4 «Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне  өзгерістерді есепке ала отырып, (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-83 тіркелген, аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінде 2009 жылғы 13 наурызда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасында:
«5 165 985» сандарын «5 265 952,9» сандарына ауыстырылсын;
«243 000» сандарын «272 000» сандарына ауыстырылсын;
«240 000» сандарын «311 000» сандарына ауыстырылсын;
«3 557 854,0» сандарын «3 557 821,9» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасында:
«5 208 985» сандарын «5 306 766,8» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3 тармақшасы жойылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасында:
«-55 000» сандарын «-52813,9» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақша 6 тармақшамен толықтырылсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - -52205 мың теңге;
4 тармақта:
келесі сөйлемде: «Сумен қамтамасыз ету және селолық аумақтардын канализациясы»  салалық жобаны іске асыру мақсатында жобалық, сметалық, іздестіру жұмыстарына және құрылысты қадағалау үшін Өтаутұскен ауылына 275 мың тенге мөлшерінде» «275» сандарын «242,9» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 "о районном бюджете на 2009 год"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2009 года № 105/18-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 17 апреля 2009 года № 1-17-86. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 185/27-4
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 185/27-4
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря  2008 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести  в решение  Целиноградского районного  маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано в районной газете «Призыв»-«Уран» от 16 января 2009 года), с учетом изменений, внесенных решением Целиноградского районного маслихата от 25 февраля 2009 года № 99/17-4 «О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 марта 2009 года № 1-17-83, опубликовано в районной газете «Призыв»-«Уран» от 13 марта 2009 года № 12-13, 10), следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1  пункта 1:
цифры «5 165 985» заменить на «5 265 952,9»;
цифры «243 000» заменить на «272 000»;
цифры «240 000» заменить на «311 000»;
цифры «3 557 854,0» заменить на «3 557 821,9»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «5 208 985» заменить на «5 306 766,8»;
подпункт 3 пункта 1 исключить;
в подпункте 5 пункта 1:
цифры «-55000» заменить на «-52813,9»;
пункт 1 дополнить подпунктом 6:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -52205 тысяч тенге;
в пункте 4:
в предложении «на выполнение проектных, сметных, изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта «Водоснабжение и канализация сельских территорий» в селе Отаутускен в сумме 275 тысяч тенге» цифры «275» заменить на цифры «242,9»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:

«2009 жылғы аудандық бюджетте заңнама белгілеген тәртіппен 2009 жылғы 1 қаңтарға құрылған, 2008 жылы 894,7 мың теңге мөлшерінде республикалық және облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтаруға 608,9 мың теңге мөлшерінде бюджеттік қаражаттардың еркін  қалдықтары пайдаланғаны ескерілсін, соның ішінде:
электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға республикалық бюджеттен - 858,2 мың теңге, Ақмол ауылында балабақша құрылысына - 30 мың теңге, инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға - 0,7 мың теңге;
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығымдарына облыстық бюджеттен әлеуметтік көмек көрсетуге - 5,8 мың теңге»;
5 тармақта:
келесі сөйлемде: «Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй салу мемлекеттік бағдарламасына сәйкес аудандық бюджетте тұрғын үй салуға  және сатып  алуға нольдік сыйақы (мүдде) ұтысымен 55000 мың теңге мөлшерінде қарыздар түсімі қарастырылсын» «55000» сандары «52205» сандарына ауыстырылсын;
7 тармақ жойылсын.
2. Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы  № 86/15-4 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-79 тіркелген, аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінде 2009 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес келесі редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешім Целиноград ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді  және 2009 жылғы қаңтардың 1-нен қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаттың сессия
төрағасы                                  Д.Өміржанов
Целиноград аудандық
мәслихаттың хатшысы                       Б.Мәжіренов
КЕЛІСІЛДІ:
Целиноград аудан
әкімі                                      М.Мыңжанов
Целиноград ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                   И.Рзаев
Бекітілді
1-ші қосымша
Целиноград ауданының мәслихатының

«Учесть, что в районном бюджете на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 608,9 тысяч тенге на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджета в 2008 году в сумме 894,7 тысяч тенге, в том числе:
из республиканского бюджета на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства - 858,2 тысяч тенге, на строительство детского сада в ауле Акмол - 30 тысяч тенге, на развитие и обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры  - 0,7 тысяч тенге;
из областного бюджета на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги - 5,8 тысяч тенге»;
в пункте 5:
в предложении «Предусмотреть в районном бюджете кредит на строительство и приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы в сумме 55 000 тысяч тенге» цифры «55 000» заменить на цифры «52 205»;
пункт 7 исключить.
2. Приложение 1 к решению Целиноградского районного маслихата от  25 декабря 2008 года № 86/15-4 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-79, опубликовано в районной газете «Призыв»-«Уран» от 16 января 2009 года) изложить в следующей редакции  согласно приложению 1 настоящего решения.
3. Настоящее решение  вступает в силу со дня государственной  регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в  действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                     Д.Умержанов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                      Б.Мажренов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Целиноградского
района                                   М.Мынжанов
Начальник
налогового управления
по Целиноградскому
району                                      И.Рзаев
Утверждено
Приложение 1 к решению
Целиноградского районногомаслихата