Тастақ станциясының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Луговой ауылдық аумағы әкімінің 2009 жылғы 18 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 қыркүйекте № 1-17-102 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23  қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасынының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4  тармақшасына сәйкес, Тастақ станциясы тұрғындар жиналысының 2009 жылдың 17 тамыздағы № 12 хаттамасын есепке ала отырып, Луговой ауыл аймағының әкімі ШЕШТІ:
1. Тастақ станциясының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – «Астық» атауы,
№ 2 көшеге – «Теміржол» атауы,
№ 3 көшеге – «Орталық» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жариаланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Луговой ауыл
аймағының әкімі                            Н.Бектуров
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
сәулет және
қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағымбаев
«Целиноград ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова

О присвоении наименований улицам станции Тастак
Решение акима Луговского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 18 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 11 сентября 2009 года № 1-17-102
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики  Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4  статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей станции Тастак от 17 августа 2009 года № 12 аким Луговского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам станции Тастак:
улице № 1 – наименование «Астык»,
улице № 2 – наименование «Темир жол»,
улице № 3 – наименование «Орталык».
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной  регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Луговского
сельского округа                           Н.Бектуров
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова