Ағанас селосының көшесіне атау беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Рахымжан Қошқарбаев ауылдық аймағы әкімінің 2009 жылғы 17 тамыздағы № 4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 қыркүйекте № 1-17-111 тіркелді
«Қазакстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы», Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Ағанас селосының тұрғындар жиналыстарының 2009 жылдың 1 маусымындағы № 7 хаттамасын есепке ала отырып, Рахымжан Қошқарбаев ауылдық аймағының әкімі ШЕШТІ:
1. Ағанас селолсының № 1 көшесіне «Ынтымақ» атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рахымжан Қошқарбаев
ауыл аймағы әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Кнабаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданының
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сағымбаев

О присвоении наименования улице села Аганас
Решение акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района Акмолинской области от 17 августа 2009 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 24 сентября 2009 года № 1-17-111
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протоколов схода жителей села Аганас от 1 июня 2009 года № 7, Аким аульного округа Рахымжана Кошкарбаева РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование «Ынтымак» улице № 1 села Аганас.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3 Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима аульного округа
Рахымжана Кошкарбаева                      А.Кнабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагимбаев