Қаратомар, Отаутүскен ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Шалкар ауылдық аумағы әкімінің 2009 жылғы 17 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қыркүйекте № 1-17-103 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Занының 35 бабының 2 тармағына, «Қазакстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы түралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылдың 8 желтоқсанындағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Қаратомар, Отаутүскен ауылдары тұрғындары жиналыстарының 2009 жылдың 2 маусымындағы № 6, № 7 хаттамаларын есепке ала отырып, Шалқар ауыл аймағының әкімі ШЕШТІ:
1. Көшелерге атаулар берілсін:
Қаратомар ауылында:
№ 1 көшеге – «Дина Нұрпейісова» атауы;
Отаутүскен ауылында:
№ 1 көшеге - «Құрманғазы» атауы,
№ 2 көшеге - Мұстафа Шоқай» атауы,
№ 3 көшеге – «Оралхан Бөкей» атауы,
№ 4 көшеге – «Шәмші Қалдаяқов» атауы,
№ 5 көшеге – «Ақан Сері» атауы;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын;
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Шалқар ауыл
аймағының әкімі                            Қ.Ташетов
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Өтегенова
«Целиноград ауданының
сәулет және
қалақұрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Сагымбаев

О присвоении наименований улицам в селах Отаутускен, Каратомар
Решение акима Челкарского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 17 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 14 сентября 2009 года № 1-17-103
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей села Каратомар, села Отаутускен от 2 июня 2009 года № 6, № 7 аким Челкарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам:
в селе Каратомар:
улице № 1 – наименование «Дина Нурпеисова»;
в селе Отаутускен:
улице № 1 - наименование «Курмангазы»,
улице № 2 - наименование «Мустафа Шокай»,
улице № 3 - наименование «Оралхан Бокей»,
улице № 4 - наименование «Шамши Калдаяков»,
улице № 5 - наименование «Акан Сери».
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой;
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Челкарского
сельского округа                           К.Ташетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района»                    А.Сагымбаев