Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсандағы № С-11/3 "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі № С-18/4 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 10 тамызда № 1-18-82 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 1 ақпандағы № С-23/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010.02.01 № С-23/4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылдың 15 шілдесіндегі № 4С-16-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсанындағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімінің, сонымен қатар және Шортанды ауданы әкімдігі ұсынысының  негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы  № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-62 тіркелген, 2009 жылдың 24 қаңтарында аудандық «Вести» және 2009 жылдың 24 қаңтарында «Өрлеу» газеттерінде жарияланған), Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 18 ақпанындағы № С-13/2  «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-64 тіркелген, 2009 жылдың 21 наурызында № 11 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 21 наурызында № 11 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 8 сәуіріндегі № С-14/2 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-69 тіркелген, 2009 жылдың 9 мамырында № 18 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 9 мамырында № 18 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 29 сәуіріндегі № С-15/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-70 тіркелген, 2009 жылдың 23 мамырында № 20 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 23 мамырында № 20 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 8 шілдесіндегі № С-17/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-77 тіркелген) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 28 июля 2009 года № C-18/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 10 августа 2009 года № 1-18-82. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 февраля 2010 года № С-23/4
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.02.2010 № С-23/4
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, на основании решения областного маслихата от 15 июля 2009 года № 4С-16-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», а также предложения акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-11/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов № 1-18-62, опубликованное 24 января 2009 года в районной газете «Вести» и «Өрлеу» 24 января 2009 года), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года № С-13/2  «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-64, опубликованное 21 марта 2009 года в районной газете «Вести» № 11 и «Өрлеу» 21 марта 2009 года № 11), решением Шортандинского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № С-14/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-69, опубликованное 9 мая 2009 года в районной газете «Вести» № 18 и «Өрлеу» 9 мая 2009 года № 18), решением Шортандинского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № С-15/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-70, опубликованное 23 мая 2009 года в районной газете «Вести» № 20 и «Өрлеу» 23 мая 2009 года № 20),решением Шортандинского районного маслихата от 8 июля 2009 года № С-17/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-77) следующие изменения:

Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шортанды аудандық мәслихатының 2009.10.29 № С-20/6 шешімімен
1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы «2 259 523,1» цифрлары «2 250 387,1» цифрларына ауыстырылсын, «1 778 854,1» цифрлары «1 769 718,1» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы «2 315 186,8» цифрлары «2 310 207,8» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасындағы «21 591» цифрлары «17 434» цифрларына ауыстырылсын, «21 591» цифрлары «17 434» цифрларына ауыстырылсын.
2) 4 тармақтың 1) тармақшасындағы «917» цифрлары «630» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақтың 2) тармақшасындағы «5 000» цифрлары «4 200» цифрларына ауыстырылсын;
3) 5 тармақтың 1) тармақшасындағы «21 591» цифрлары «17 434» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтың 3) тармақшасындағы «3 000» цифрлары «2 956,6» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтың 4) тармақшасындағы «13 750» цифрлары «13 029,6» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтың 5) тармақшасындағы «1 765,1» цифрлары «1 194,8» цифрларына ауыстырылсын;
4) 7 тармақтың 1) тармақшасындағы «59 245» цифрлары «57 273» цифрларына ауыстырылсын;
5) 13-2 тармақтың 1) тармақшасындағы «3 500» цифрлары «3 465» цифрларына ауыстырылсын;
6) 13-3 тармақтың 2) тармақшасындағы «15 753» цифрлары «15 202,1» цифрларына ауыстырылсын.
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3  2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1 қосымшасы осы  шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа кіреді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Я.Бельц
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                 С.Қамзебаев
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Шортанды ауданы бойынша
Салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Молдахметова
Шортаны ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    О.Мут
Шортаны ауданының «Қаржы
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Л.Жевлакова
Аудандық мәслихаттың
2009 жылдың 28 шілдедегі
№ С-18/4 "Аудандық
мәслихаттың 2008 жылдың
24 желтоқсанындағы № С-11/3
"2009 жылға арналған аудан
бюджеті туралы" шешіміне
өзгертулер мен толықтырулар
енгізу туралы" шешіміне
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер

Сноска. В пункт 1 с изменениями внесеными решением Шортандинского районного маслихата от 29.10.2009 № С-20/6
1) в подпункте 1 пункта 1 цифры «2 259 523,1» заменить на цифры  «2 250 387,1», цифры «1 778 854,1» заменить на цифры «1 769 718,1»;
в подпункте 2 пункта 1 цифры «2 315 186,8» заменить на цифры «2 310 207,8».
в подпункте 4) пункта 1 цифры «21 591» заменить на цифры «17 434», цифры «21 591» заменить на цифры «17 434».
2) в подпункте 1) пункта 4 цифры «917» заменить на цифры «630»;
в подпункте 2) пункта 4 цифры «5 000» заменить на цифры «4 200».
3) в подпункте 1) пункта 5 цифры «21 591» заменить на цифры «17 434»;
в подпункте 3) пункта 5 цифры «3 000» заменить на цифры «2 956,6»;
в подпункте 4) пункта 5 цифры «13 750» заменить на цифры «13 029,6»;
в подпункте 5) пункта 5 цифры «1 765,1» заменить на цифры «1 194,8».
4) в подпункте 1) пункта 7 цифры «59 245» заменить на цифры «57 273».
5) в подпункте 1) пункта 13-2 цифры «3 500» заменить на цифры «3 465».
6) в подпункте 2) пункта 13-3 цифры «15 753» заменить на цифры «15 202,1».
2. Приложение 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Я.Бельц
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Шортандинского района                      О.Мут
Начальник
государственного учреждения
«Отдел финансов»
Шортандинского района                      Л.Жевлакова
Приложение 1
к решению сессии районного
маслихата № С-18/4
от 28 июля 2009 года "О внесении
изменений и дополнений в решение
районного маслихата № С – 11/3
от 24 декабря 2008 года
«О бюджете района на 2009 год»
Бюджет района на 2009 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы