Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № С-20/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қазанда № 1-18-93 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 1 ақпандағы № С-23/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2010.02.01 № С-23/4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсанындағы Бюджеттік кодексінің 106 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылдың 16 қазанындағы № 4С-17-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсанындағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі сонымен қатар Шортанды ауданы әкімдігінің ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-62 тіркелген, 2009 жылдың 24 қаңтарында аудандық «Вести» және 2009 жылдың 24 қаңтарында «Өрлеу» газеттерінде жарияланған), Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 18 ақпанындағы № С-13/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-64 тіркелген, 2009 жылдың 21 наурызында № 11 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 21 наурызында № 11 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 8 сәуіріндегі № С-14/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-69 тіркелген, 2009 жылдың 9 мамырында № 18 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 9 мамырында № 18 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 29 сәуіріндегі № С-15/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-70 тіркелген, 2009 жылдың 23 мамырында № 20 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 23 мамырында № 20 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған) шешімімен, Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 8 шілдесіндегі № С-17/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-77 тіркелген, 2009 жылдың 1 тамызында № 30 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 1 тамызында № 30 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған), Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 28 шілдесіндегі № С-18/4 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-82 тіркелген, 2009 жылдың 5 қыркүйегінде № 35 аудандық «Вести» және 2009 жылдың 5 қыркүйегінде № 35 «Өрлеу» газеттерінде жарияланған), Шортанды аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 7 қазанындағы № С-19/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-91 тіркелген) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 29 октября 2009 года № C-20/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 30 октября 2009 года № 1-18-93. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 1 февраля 2010 года № С-23/4
Сноска. Утратило силу - решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 01.02.2010 № С-23/4
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, на основании решения областного маслихата от 16 октября 2009 года № 4С-17-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», а также предложения акимата Шортандинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 24 декабря 2008 года № С-11/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-62, опубликованное 24 января 2009 года в районных газетах «Вести» и «Өрлеу» 24 января 2009 года), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Шортандинского районного маслихата от 18 февраля 2009 года № С-13/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-64, опубликованное 21 марта 2009 года в районных газетах «Вести» № 11 и «Өрлеу» 21 марта 2009 года № 11), решением Шортандинского районного маслихата от 8 апреля 2009 года № С-14/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-69, опубликованное 9 мая 2009 года в районных газетах «Вести» № 18 и «Өрлеу» 9 мая 2009 года № 18), решением Шортандинского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № С-15/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-70, опубликованное 23 мая 2009 года в районных газетах «Вести» № 20 и «Өрлеу» 23 мая 2009 года № 20), решением Шортандинского районного маслихата от 8 июля 2009 года № С-17/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-77, опубликованное 1 августа 2009 года в районных газетах «Вести» № 30 и «Өрлеу» 1 августа 2009 года № 30), решением Шортандинского районного маслихата от 28 июля 2009 года № С-18/4 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-82, опубликованное 5 сентября 2009 года в районных газетах «Вести» № 35 и «Өрлеу» 5 сентября 2009 года № 35), решением Шортандинского районного маслихата от 7 октября 2009 года № С-19/2 «О внесении изменений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-91) следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақтың 1) тармақшасындағы «2 253 537,1» цифрлары «2 252 704» цифрларына ауыстырылсын, «1 769 718,1» цифрлары «1 768 885» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы «2 313 357,8» цифрлары «2 312 524,7» цифрларына ауыстырылсын;
2) 6 тармақтың 2) тармақшасындағы «8 194» цифрлары «7 946,1» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақтың 3) тармақшасындағы «5 541» цифрлары «5 374,8» цифрларына ауыстырылсын;
3) 7 тармақтың 1) тармақшасындағы «57 273» цифрлары «62 870» цифрларына ауыстырылсын;
7 тармақтың 2) тармақшасындағы «62 000» цифрлары «55 856» цифрларына ауыстырылсын;
4) 10 тармақтағы «2 882» цифрлары «0» цифрына ауыстырылсын;
5) 4 тармақ келесідей мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
«3) тұрмыстық деңгейі төмен отбасылардың студенттерінің оқу ақысын өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге 128 мың теңге сомасында».
2. Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешімінің 1,4 қосымшасы осы шешімнің 1,2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа кіреді.
Сессия төрағасы аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Г.И.Скирда
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Шортанды ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        О.Мут
Шортанды ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығы                           Л.Жевлакова
Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың
29.10. № С–20/2 «Аудандық мәслихаттың

1) в подпункте 1) пункта 1 цифры «2 253 537,1» заменить на цифры «2 252 704», цифры «1 769 718,1» заменить на цифры «1 768 885»;
в подпункте 2) пункта 1 цифры «2 313 357,8» заменить на цифры «2 312 524,7»;
2) в подпункте 2) пункта 6 цифры «8 194» заменить на цифры «7 946,1»;
в подпункте 3) пункта 6 цифры «5 541» заменить на цифры «5 374,8»;
3) в подпункте 1) пункта 7 цифры «57 273» заменить на цифры «62 870»;
в подпункте 2) пункта 7 цифры «62 000» заменить на цифры «55 856»;
4) в пункте 10 цифры «2 882» заменить на цифру «0»;
5) пункт 4 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
«3) на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу в сумме 128 тысяч тенге».
2. Приложения 1, 4 к решению районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» изложить в новой редакции, согласно приложений 1,2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
секретарь районного
маслихата                                  Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                                С.Камзебаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Шортандинского района                      О.Мут
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Шортандинского района                      Л.Жевлакова
Приложение № 1
к решению сессии районного маслихата
№ С–20/2 от 29.10.2009 года
«О внесении изменений и дополнений
в решение районного маслихата