Алтайское селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Новокубанка селолық округі әкімінің 2009 жылғы 28 шілдедегі № 11 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 қыркүйекте № 1-18-88 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылдың 23 қаңтарындағы Заңының 35 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылдың 8 желтоқсанындағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шортанды ауданының тілдер саясаты және ономастика жөніндегі комиссиясының 2009 жылғы 15 маусымдағы № 7 шешіміне сәйкес және Новокубанка село тұрғындарының пікірі есебімен Новокубанка селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Новокубанка селолық округінің Алтайское селосының көшелеріне атау берілсін:
1) № 1 көшесіне - Болашақ көшесі;
2) № 2 көшесіне - Береке көшесі.
2. Осы шешімнің  орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа кіреді.
Селолық округінің
әкімі                                      И.Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
«Сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е.Байтоканов
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының
«Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т.Бартош

О присвоении наименований улицам села Алтайское
Решение Акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 28 июля 2009 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 1 сентября 2009 года № 1-18-88
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, на основании решения комиссии по языковой политике и ономастике Шортандинского района № 7 от 15 июня 2009 года, с учетом мнения населения села Алтайское аким Новокубанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Алтайское Новокубанского сельского округа:
1) улице № 1 - улица Болашак;
2) улице № 2 - улица Береке.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким
сельского округа                            И.Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»                      Е.Байтоканов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков»
Шортандинского района                      Т.Бартош