Пригородное селолық округінің Камышенка селосы көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы Пригородное селолық округі әкімінің 2009 жылғы 16 шілдедегі № 1 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 тамызда № 1-18-83 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңы 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы» Заңы 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, 2009 жылғы 11 маусымдағы Шортанды ауданының тіл саясаты және ономастика жөніндегі комиссияның № 6 шешімі негізінде, Камышенка селосы тұрғындарының пікірлерін есепке алуымен Пригородное селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Пригородное селолық округінің Камышенка селосы көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 1 көшесіне – Абай көшесі;
2) № 2 көшесіне - Достық көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Шортанды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Селолық округ
әкімі                                      А.Ермолов
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының
«Сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е.Байтоқанов
КЕЛІСІЛДІ:
Шортанды ауданының
«Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Т.Бартош

О присвоении наименований улицам села Камышенка Пригородного сельского округа
Решение Акима Пригородного сельского округа Шортандинского района Акмолинской области от 16 июля 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 17 августа 2009 года № 1-18-83
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, на основании решения комиссии по языковой политике и ономастике Шортандинского района от 11 июня 2009 года, с учетом мнения населения села Камышенка аким Пригородного сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Камышенка Пригородного сельского округа:
1) улице № 1 – улица Абая;
2) улице № 2 – улица Достык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
сельского округа                           А.Ермолов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Шортандинского района                      Е.Байтоканов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры
и развития языков»
Шортандинского района                      Т.Бартош