Щучье ауданында 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Щучье ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № а-1/68 қаулысы. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 ақпанда № 1-19-146 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы № а-1/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2010.01.11 № а-1/3 қаулысымен
«РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған»
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабының 5 тармағының 2 тармақшасына, 1 тармағының 7 бабының 5 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы Қаулысымен бекiтiлген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне» сәйкес, жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау мақсатында, аудан әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Щучье ауданында 2009 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін кәсіпорындардың, ұйымдар мен мекемелердің қоса беріліп отырылған тізбесі, қоғамдық жұмыстар түрлері, көлемі мен жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін.
2. «Щучье ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (М.Б.Нұрпанова) бекітілген тізбеге сәйкес жұмыссыз азаматтарды ақылы қоғамдық жұмысқа жіберуді жүзеге асырсын.
3. «Щучье ауданының  қаржы бөлiмi» мемлекеттік мекемесі (В. И. Корнеева) қоғамдық жұмыстарды 2009 жылға арналған  аудандық бюджетте бекітілген қаржы шегiнде  уақытында қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Күші жойылған деп танылсын:
1). «Щучье ауданында 2008 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы» Щучье ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 21 қаңтардағы № а1/25 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-19-124 нөмірімен тіркелген,  аудандық «Луч» газетінің 2008 жылғы 18 ақпандағы 14 нөмірінде, аудандық «Бурабай» газетінің 2008 жылғы 14 ақпанындағы 9 нөмірінде жарияланған);
2). «Щучье ауданында 2008 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы» Щучье ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 21 қаңтардағы № а1/25 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Щучье ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 қарашадағы № а-10/452 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-19-138 нөмірімен тіркелген, аудандық «Луч» газетінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 101 нөмірінде, аудандық «Бурабай» газетінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы 55 нөмірінде жарияланған).

Об организации оплачиваемых общественных работ в Щучинском районе в 2009 году
Постановление акимата Щучинского района Акмолинской области от 27 января 2009 года № а-1/68. Зарегистрировано Управлением юстиции Акмолинской области 27 февраля 2009 года № 1-19-146. Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 11 января 2010 года № а-1/3
Утратило силу - постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 11 января 2009 года № а-1/3
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», подпунктом 5 статьи 7, пунктом 1, подпунктом 2 пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года, в целях социальной защиты от безработицы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий, организаций и учреждений, в которых будут проводиться общественные работы в Щучинском районе в 2009 году, виды, объемы и условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Щучинского района» (Нурпанова М.Б.) осуществлять  направление безработных граждан на оплачиваемые общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Государственному учреждению «Отдел финансов Щучинского района» (Корнеева В.И.) своевременно обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, утвержденных бюджетом района на 2009 год.
4. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Щучинского района от 21 января 2008 года № а-1/25 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Щучинском районе в 2008 году» (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-19-124, опубликованное в районной газете «Луч» от 11 февраля 2008 года № 12, в районной газете «Бурабай» от 21 февраля 2008 года № 10);
2) постановление акимата Щучинского района от 14 ноября 2008 года № а-10/452 «О внесении изменений в постановление акимата Щучинского района от 21 января 2008 года № а-1/25 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Щучинском районе в 2008 году» (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-19-138, опубликованное в районной газете «Луч» от 19 декабря 2008 года № 101, в районной газете «Бурабай» от 19 декабря 2008 года № 55).

5. Осы қаулының күші 2009 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Есполовқа жүктелсiн.
7. Осы қаулы Щучье ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Щучье ауданының әкімі                        В.Балахонцев
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Щучье ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
ММ-нің бастығы                                 М.Нұрпанова
«Щучье ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ-нің бастығы                                 Г.Тінәлинова
«Щучье ауданының қаржы бөлімі»
ММ-нің бастығы                                 В.Корнеева
«Щучье ауданының мемлекеттік
мұрағаты» ММ-нің бастығы                       М.Шакиев
Щучье ауданының «Сәулет және
қала құрылысы бөлімі»
ММ-нің бастығы                                  Ә.Жүсіпов
«Щучье ауданының
әділет басқармасы»
ММ-нің бастығы                                  А.Молдыбаев
«Щучинск қаласының қорғаныс
істері жөніндегі бірлескен
бөлімі» ММ-нің бастығы                          А.Сағымбеков
«НұрОтан» халықтық
демократиялық партиясының
Щучинск бөлімшесі» ҚБ-нің
төрағасы                                        Б.Мұқанов
Щучье ауданының мамандандырылған
әкімшілік сотының төрағасы                      А.Кұлмағамбетов
Щучье ауданы сотының төрағасы                   С.Мұхтаров
Щучье ауданының прокуроры                       Н.Қанағатов
Щучье ауданы әкімдігінің

5. Данное постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есполова А.К.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Щучинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Щучинского района                             В.Балахонцев
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник ГУ
«Отдел занятости и социальных
программ Щучинского района»                    М.Нурпанова
Начальник ГУ
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Щучинского района»                Г.Тналинова
Начальник ГУ
«Отдел финансов Щучинского района»              В.Корнеева
Начальник ГУ «Государственный
архив Щучинского района»                          М.Шакиев
Начальник ГУ «Отдел архитектуры
и градостроительства
Щучинского района»                               А.Жусупов
Начальник ГУ «Управление юстиции
Щучинского района»                             А.Молдыбаев
Начальник ГУ «Объединенный отдел
по делам обороны города Щучинск»              А.Сагимбеков
Председатель ОО «Щучинский филиал
Народно-демократической
партии «НурОтан»                                 Б.Муканов
Председатель специализированного
административного суда
Щучинского района                          А.Кульмагамбетов
Председатель Щучинского
районного суда                                 С.Мухтаров
Прокурор Щучинского района                     Н.Канагатов
Утверждено
постановлением акимата Щучинского района

2009 жылғы 27 қаңтардағы № а-1/68 қаулысымен
бекітілген
ЩУЧЬЕ АУДАНЫНДА 2009 ЖЫЛЫ ҚОҒАМДЫҚ ЖҰМЫСТАР ЖҮРГІЗІЛЕТІН
КӘСІПОРЫНДАРДЫҢ, ҰЙЫМДАР МЕН МЕКЕМЕЛЕРДІҢ ТІЗБЕСІ, ҚОҒАМДЫҚ ЖҰМЫСТАР ТҮРЛЕРІ, КӨЛЕМІ МЕН ЖАҒДАЙЛАРЫ, ҚАТЫСУШЫЛАРДЫҢ ЕҢБЕКАҚЫСЫНЫҢ МӨЛШЕРІ ЖӘНЕ ОЛАРДЫ ҚАРЖЫЛАНДЫРУДЫҢ КӨЗДЕРІ
р/с
Кәсіпорындардың, ұйымдардың, мекемелердің атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Бағытталған жұмыссыздардың саны
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қоғамдық жұмыстарға бір қатысушының еңбек ақысының
мөлшері
Қаржыландыру көзі
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
1.
«Тазалық
-Сервис» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қала көшелерін санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру. Сквердің күтімі. Жолдарды шұқырлық жөндеу.Жол нұскау белгілерін орнату. Жол жиегі мен бордюрларды қар мен мұздан тазарту. Қар қалашығын жасау.

от 27 января 2009 года № а-1/68
Перечень
предприятий, организаций и учреждений, в которых будут проводиться общественные работы в  Щучинском районе в 2009 году, виды, объемы и  условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
№ п/п
Наименование предприятия, организации, учреждения
Виды общественных работ
Численность направленных безработных (человек)
Условия общественных работ
Размер оплаты труда на одного участвующего в общественных работах
Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык-Сервис»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка улиц города. Уход за скверами. Ямочный ремонт дорог. Установка дорожных указательных знаков. Очистка от снега и льда обочин дорог и бордюров. Постройка снежного городка.

200
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
2.
«Щучинск
қаласының
қорғаныс істері
жөніндегі бірлескен
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Әскерге
шақыру және тіркеу комиссиясы
кезеңінде
көмек
көрсету.
2
шарт бойынша
ең төменгі
1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
3.
«Щучье ауданының
әділет
басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
Халықты
құжаттандыру
және жылжымайтын
мүліктерді тіркеу бойынша шараларды
ұйымдастыруда
көмек көрсету.
5
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
4.
«Щучье ауданыныңпрокуратурасы»
мемлекеттік мекемесі
Құқық қорғау органдарындағы алдын-алу
жұмыстары.
1
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
5.
«Щучье ауданының соты» мемлекеттік мекемесі
Соттағы алдын алу жұмыстары.
2
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
6.
«Щучье ауданының мамандандырылған
әкімшілік соты» мемлекеттік мекемесі
Соттағы алдын алу жұмыстары.
2
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
7.
«Щучье ауданының
мемлекеттік
мұрағаты»
мемлекеттік мекемесі
Кітаптарды
жаңғырту мен
мұрағатық
мәліметтерді
өңдеу.
2
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
8.
Щучье ауданының
«Жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
«Сұрау парағы» және «Жұмыс
күшіне сұраныс
пен ұсынысқа
болжам жасау» Республикалық бағдарламасын құрастыру үшін. Жұмыс
берушілерден
және еңбекке жарамды жастағы жұмыс істемейтік
тұрғындардан сауелнамалық директер жинау
2
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
9.
Щучье ауданының «Сәулет
және қала құрылысы
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қабылдау комиссиясының актелерін
рәсімдеу және
мүлікті жария ету барысында техникалық
жұмыс көмегін беру.
1
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
10.
«Нұр-Отан» халықтық демократиялық партиясының Щучинск
бөлімшесі» қоғамдық бірлестігі
Ұйымдастыру
және
насихаттық ішараларды
жүргізуге
көмектесу.
1
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
11.
«Щучье
қаласы
әкімінің
аппараты» мемлекеттікмекемесі
«Тұрғындардың
әлеуметтік картасы мониторингісі» атты Республикалық  Бағдарламаны орындау бойынша табысы өмір
сүру минимумына дейінгі азаматттарды тексеру және учаскелік комиссияларға  әлеуметтік картамен жұмыс істеуде көмек
көрсету.Жеке
тұлғаларға
мүлік және жер салықтары туралы хабар
қағазды апарып беру.
8
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
12.
«Абылайхан селолық   округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және тұрғындардың санағын алу. Жолдары шұқырлық жөндеу. Ветеринарлық инспекторларға малдарды егуге көмектесу.
3
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
13.
«Веденов селолық   округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және
тұрғындардың санағын алу. Тарихи-
сәулеттік ескерткіштерді қалпына келтіру. Ветеринарлық инспекторларға малдарды егуге көмектесу.
2
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
14.
«Зеленобор селолық   округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және
тұрғындардың санағын алу.
3
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
15.
«Златополье селолық   округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және
тұрғындардың санағын алу.
4
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
16.
«Кенесары ауылдық округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және
тұрғындардың санағын алу. Жолдары
шұқырлық
жөндеу. Отын
қоймасылары
жөндеу.
14
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
17.
«Атамекен ауылдық округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және
тұрғындардың санағын алу. Иесіз
құрылыстарды
бұзуға
көмектесу.
3
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
18.
«Қатаркөл селолық   округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және
тұрғындардың санағын алу. Ветеринарлық инспекторларға малдарды егуге көмектесу. Отын
қоймасылары
жөндеу.
3
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
19.
«Наурызбай селолық   округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және тұрғындардың санағын алу. Ветеринарлық инспекторларға малдарды егуге көмектесу.
3
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
20.
«Ұрымкай селолық   округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және тұрғындардың санағын алу.
2
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
21.
«Успеноюрьев селолық  округі
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссия-ларға әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және
тұрғындардың санағын алу. Ветеринарлық инспектарларға малдарды емдеуге
көмектесу.
2
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
22.
«Бурабай кенті
әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ауылды аббаттандыру,
көгалдандыру
және санитарлық тазалау. Учаскелік комиссияларға
әлеуметтік карталармен
жұмыс істеуде
көмек көрсету. Үй-үйді аралау және
тұрғындардың санағын алу. Тарихи-
сәулеттік ескерткіштерді қалпына келтіру.
15
шарт бойынша
ең төменгі 1 еңбекақы мөлшерінде
жергілікті
бюджет
БАРЛЫҒЫ:

200
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
2.
Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны г.Щучинск»
Оказание помощи на период приписной и призывной комиссии.
2
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
3.
Государственное учреждение «Управление юстиции Щучинского района»
Помощь в организации мероприятий по документированию населения и регистрации недвижимости
5
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
4.
Государственное учреждение «Прокуратура Щучинского района»
Профилактическая работа в правоохранительных органах.
1
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
5.
Государственное учреждение «Щучинский районный суд»
Профилактическая работа в суде.
2
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
6.
Государственное учреждение «Специализированный административный суд Щучинского района»
Профилактическая работа в суде
2
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
7.
Государственное учреждение «Государственный архив Щучинского района»
Реставрация книг и обработка архивных данных.
2
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
8.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Щучинского района
Сбор анкетных данных от работодателей и неработающего населения трудоспособного возраста для формирования Республиканской программы «Опросный лист» и «Прогнозирование спроса и предложения рабочей силы».
2
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
9.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Щучинского района»
Помощь в проведении технических работ по оформлению актов приемной комиссии о приемке в эксплуатацию объектов.
1
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
10.
Общественное объединение «Щучинский филиал Народно-демократической партии «НурОтан»
Помощь в проведении организационных и пропагандистских мероприятий
1
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Щучинска»
Обследование малообеспеченных граждан и граждан с доходом до прожиточного минимума по выполнению Республиканской программы «Мониторинг социальных карт населения» и помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами.
Доставка извещений физическим лицам по имущественному и земельному налогу
8
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима Абылайханского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Подворный обход и перепись населения. Ямочный ремонт дорог. Помощь ветеринарным инспекторам в ветобработке животных.
3
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима Веденовского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Подворный обход и перепись населения. Восстановление историко-архитектурных памятников. Помощь ветеринарным инспекторам в ветобработке животных.
2
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
14.
Государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Подворный обход и перепись населения.
3
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
15.
Государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Подворный обход и перепись населения.
4
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
16.
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Подворный обход и перепись населения. Ямочный ремонт дорог. Ремонт котельных.
14
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
17.
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Атамекен»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Подворный обход и перепись населения. Помощь при разборке бесхозных строений.
3
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
18.
Государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами Подворный обход и перепись населения. Помощь в ветеринарной обработке животных. Ремонт котельных.
3
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
19.
Государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами Подворный обход и перепись населения. Помощь в ветеринарной обработке животных.
3
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
20.
Государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами Подворный обход и перепись населения.
2
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
21.
Государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Подворный обход и перепись населения. Помощь в ветеринарной обработке животных.
2
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
22.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай»
Благоустройство, озеленение и санитарная очистка села. Помощь участковым комиссиям при работе с социальными картами. Подворный обход и перепись населения. Восстановление историко-архитектурных памятников.
15
по договору
в размере 1 минимальной заработной платы
местный бюджет
ИТОГО: