Щучинск қаласының "Промзона" шағын ауданындағы көшеге атау беру туралы
Ақмола облысы Щучье ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 29 шілдедегі № а-7/360 қаулысы және Ақмола облысы Щучье аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № С-17/2 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 тамызда № 1-19-164 тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және 6 бабының 1 тармағының 15 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы тілдер туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 11 шілдедегі Заңының 25-3 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабы 5-1) тармақшасына, 2009 жылдың 6 мамырдағы тиісті аумақ тұрғындары жиналысының шешімі негізінде, 2009 жылғы 29 маусымдағы аудандық тіл саясаты және ономастика комиссиясының шешімі негізінде Щучье ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Щучье аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгiзiлдiАқмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 09.12.2016 № а-12/518 қаулысымен және Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 09.12.2016 № 6C-9/7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi) шешімімен.
1. Щучинск қаласының "Промзона" шағын ауданындағы көшеге "Сары- Арқа" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Щучье ауданы әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсін.
3. Осы шешім Щучье ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Щучье ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Каменов
Аудандық мәслихаттың
ХVII (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
А.Ибраева
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
М.Кошенов
КЕЛІСІЛДІ:
Щучинск қаласының әкімі С.Мұхамеджанов
"Щучье ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Г.Тінәлинова
"Щучье ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Д.Қарсыбаева

О присвоении наименования улице в микрорайоне "Промзона" города Щучинска
Постановление акимата Щучинского района Акмолинской области от 29 июля 2009 года № а-7/360 и Решение Щучинского районного маслихата Акмолинской области от 29 июля 2009 года № С-17/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 24 августа 2009 года № 1-19-164
В соответствии с пунктом 2 статьи 31, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 25-3 Закона Республики Казахстан от 11 июля 1997 года "О языках в Республике Казахстан", с подпунктом 5-1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании решения схода жителей соответствующей территории от 6 мая 2009 года, на основании решения районной комиссии по языковой политике и ономастике от 29 июня 2009 года, акимат Щучинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Щучинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 09.12.2016 № а-12/518 и решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 09.12.2016 № 6С-9/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименование "Сары-Арка" улице в микрорайоне "Промзона" города Щучинска.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Щучинского района Нурпановой М.Б.
3. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Щучинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Щучинского района
Е.Каменов
Председатель ХVII
(внеочередной) сессии
районного маслихата
А.Ибраева
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
М.Кошенов
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Щучинска С.Мухамеджанов
Начальник Государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Щучинского района"
Г.Тналинова
Начальник Государственного учреждения
"Отдел культуры и развития языков
Щучинского района"
Д.Карсыбаева