Щучье аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 30 қаңтардағы № С-11/2 "Бір жолғы талондар құнының және кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрі үшін тіркелген салық ставкалары мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Щучье аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі № С-17/1 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 тамызда № 1-19-165 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 шілдедегі № 5С-17/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 02.07.2013 № 5С-17/4 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 420421422 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Щучье аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Щучье аудандық мәслихаттың «Бір жолғы талондар құнының және кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрі үшін тіркелген салық ставкалары мөлшерін бекіту туралы» 2009 жылғы 30 қаңтардағы № С-11/2 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-148 тіркелген, 2009 жылғы 30 наурыздағы аудандық «Луч» газетінде, 2009 жылғы 26 наурыздағы аудандық «Бурабай» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1) 3 қосымшаның 4 тармағында:
айына «40 айлық есептік көрсеткіш», «20 айлық есептік көрсеткіш» болып өзгертілсін.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Щучье аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XVII (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы                       А. Ибраева
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы                                   М. Көшенов
КЕЛІСІЛДІ:
Щучье ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Е. Каменов
Щучье ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Г. Тінәлинова
Щучье ауданының қаржы
бөлімінің бастығы                          В. Корнеева
Щучье ауданы бойынша
салық басқармасы бастығының
міндетін атқарушы                          Қ. Балтабеков

О внесении изменения в решение Щучинского районного маслихата от 30 января 2009 года № С-11/2 "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности"
Решение Щучинского районного маслихата Акмолинской области от 29 июля 2009 года № С-17/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 25 августа 2009 года № 1-19-165. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2013 года № 5С-17/4
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 02.07.2013 № 5С-17/4 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 420421422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Щучинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щучинского районного маслихата «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности» от 30 января 2009 года № С-11/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-148, опубликовано 30 марта 2009 года в районной газете «Луч», 26 марта 2009 года в районной газете «Бурабай») следующее изменение:
1) в пункте 4 приложения 3:
«40 месячный расчетный показатель» заменить на «20 месячный расчетный показатель» в месяц.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Щучинского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель XVII
(внеочередной) сессии
районного маслихата                        А. Ибраева
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата                                  М. Кошенов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
акима Щучинского района                    Е. Каменов
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Щучинского района                          Г. Тналинова
Начальник отдела финансов
Щучинского района                          В. Корнеева
Исполняющий обязанности
начальника налогового
управления по Щучинскому
району                                     К. Балтабеков