Бурабай ауданында 2010 жылдың қаңтарынан наурызына дейінгі кезеңде 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру мен қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 23 шешімі. Ақмола облысы Бурабай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қаңтарда № 1-19-171 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімінің 2010.04.12 № 5 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу мақсатында, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бурабай ауданында 2010 жылдың қаңтарынан наурызына дейін «Щучинск қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінің әскерге шақыру учаскесіне 1993 жылы туған, тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркер жынысты азаматтарды тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсін.
3. Осы шешім Бурабай ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    В.Балахонцев
КЕЛІСІЛДІ:
«Щучинск қаласының
қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Д.С.Апенов

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1993 года рождения к призывному участку в период с января по март 2010 года в Бурабайском районе
Решение акима Бурабайского района Акмолинской области от 21 декабря 2009 года № 23. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурабайского района Акмолинской области 14 января 2010 года № 1-19-171. Утратило силу - решением акима Бурабайского района Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 5
Сноска. Утратило силу - решением акима Бурабайского района Акмолинской области от 12.04.2010 № 5
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», в целях принятия граждан на воинский учет, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1993 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск» в период с января по март 2010 года в Бурабайском районе.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Бурабайского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   В.Балахонцев
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника государственного
учреждения «Объединенный отдел
по делам обороны города Щучинск»           Д.С.Апенов