Шағын ауданның атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Щучье ауданы Бурабай кенті әкімінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 5 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 маусымда № 1-19-155 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, 2009 жылдың 27 сәуірдегі тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып Бурабай кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бурабай кентіндегі Детский санаторий шағын ауданының атауын – Көркем шағын ауданына өзгерту.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бурабай кенті әкімінің орынбасары Б.М.Патсаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім Щучье ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай кентінің
әкімі                                      Қ.Әшімянов

О переименовании микрорайона
Решение акима поселка Бурабай Щучинского района Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 4 июня 2009 года № 1-19-155
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей от 27 апреля 2009 года, аким поселка Бурабай РЕШИЛ:
1. Переименовать микрорайон Детский санаторий в поселке Бурабай  на микрорайон Коркем.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Бурабай Патсаева Б.М.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Щучинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
поселка Бурабай                            К.Ашимянов