"Көркем" шағын ауданының көшесіне атау беру туралы
Ақмола облысы Щучье ауданы Бурабай кенті әкімінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 12 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 тамызда № 1-19-166 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, 2009 жылдың 28 шілдесіндегі тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып Бурабай кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бурабай кентіндегі «Көркем» шағын ауданының көшесіне «Ақжайық» атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бурабай кенті әкімінің орынбасары Б.М.Патсаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім Щучье ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай кентінің әкімі                     Қ.Әшімянов
КЕЛІСІЛДІ:
«Щучье ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлкеттік мекемесінің бастығы             Д.С.Қарсыбаева
«Щучье ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.З.Жүсіпов

О присвоении наименования улице микрорайона "Коркем"
Решение акима поселка Бурабай Щучинского района Акмолинской области от 6 августа 2009 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 27 августа 2009 года № 1-19-166
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей от 28 июля 2009 года, аким поселка Бурабай РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование «Акжайык» улице микрорайона «Коркем» поселка Бурабай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Бурабай Патсаева Б.М.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Щучинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким поселка Бурабай                       К.Ашимянов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков
Щучинского района»                         Карсыбаева Д.С.
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства
Щучинский района»                          Жусупов А.З.