"Эбита" мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін жерді резервте қалдыру туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 6 тамыздағы № 250 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 3 қыркүйекте № 3299 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 1 шілдедегі № 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 01.07.2014 № 216 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер кодексінің 16124 баптарына «Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі № 175 Заңының 1024 баптарына «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27 бабын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қыркүйектегі № 943 қаулысымен бекітілген республикалық және жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды құруға және кеңейтуге арналған жер учаскелерін резервте қалдыру туралы ереженің 2 тармағына сәйкес және «Эбита» мемлекеттік табиғи қаумалын құруға арналған жер учаскесін 2009 жылғы 28 мамырдағы тексеру актісі негізінде облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы аумағында қоса беріліп отырған жер учаскесінің жоспарына (сызбасына) сәйкес шекара мен көлемде «Эбита» мемлекеттік табиғи қаумалын құру үшін 83770 га көлемінде жер учаскесі резервке қалдырылсын.
2. Қарғалы ауданы әкімі «Эбита» мемлекеттік табиғи қаумалына резервке қалдырылған жер учаскесінде табиғи- қорық қорының объектілері сақталуды қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары І.Қ. Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                         Е. Сағындықов
Облыс әкімдігінің
2009 жылғы 6 тамыздағы
№ 250 қаулысына қосымша
Жобаланып отырған "Эбита"
Мемлекеттік табиғи қаумалы жер учаскесінің
Жоспары (сызбасы)
РҚАО ескертпесі. Сызбаны қағаз мәтінінен қараңыз.
Табиғи ресурстарды қорғау және ерекше
қорғалатын табиғи аумақтар бөлім
бастығы                                    Б. Шадин

О резервировании земель для создания государственного природного заказника "Эбита"
Постановление акимата Актюбинской области от 6 августа 2009 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 сентября 2009 года за № 3299. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 1 июля 2014 года № 216
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 01.07.2014 № 216.
В соответствии со статьями 16124 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442, со статьями 1024 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 175 «Об особо охраняемых природных территориях», статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 Правил резервирования земельных участков, предназначенных для создания и расширения особо охраняемых природных территорий республиканского и местного значения, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2006 года № 943 и на основании акта обследования земельного участка, предназначенного для создания государственного природного заказника «Эбита» от 28 мая 2009 года акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Зарезервировать земельный участок площадью 83 770 га для создания государственного природного заказника "Эбита" на территории Каргалинского района в пределах границ и площади согласно прилагаемого плана (схемы) земельного участка.
2. Акиму Каргалинского района принять меры по обеспечению сохранения объектов природно-заповедного фонда на участке земли, зарезервированном под государственный природный заказник "Эбита".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Умурзакова И.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким области                         Е. Сагиндиков
Приложение
к постановлению акимата области
от 6 августа 2009 г. № 250
План (схема)
земельного участка проектируемого государственного природного заказника "Эбита"
Примечание РЦПИ. См. бумажный вариант.
Начальник отдела охраны природных
ресурсов и особо охраняемых природных
территорий                                  Б. Шадин