"2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 109 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі N 175 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 30 шілдеде N 3-1-114 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 01-1/49 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010.01.29 № 01-1/49 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына және облыстық мәслихаттың «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 125 «2009 жылғы арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 15 шілдедегі № 206 шешіміне сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2009 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 109 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 3-1-101 санымен тіркелген, 2009 жылғы 20 қаңтарда № 8, 27 қаңтардағы № 11 - 12 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған шешіміне (Ақтөбе қалалық мәслихатының шешімдерімен оған енгізілген өзгерістер мен толықтырулар ескеріліп: 2009 жылғы 16 ақпандағы № 138, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 23 ақпандағы № 3-1-105 санымен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурыздағы № 28 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған, 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 145, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 6 мамырдағы № 3-1-106 санымен тіркелген, 2009 жылғы 19 мамырдағы № 60-61 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
түсімдер - «30 256 805» сандары «31 937 112» сандарымен ауыстырылсын, соның ішінде:
салықтық түсімдер - «10 183 490» сандары «10 413 490» сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер - «354 050» сандары «634 050» сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – «2 512 400» сандары «3 501 400» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі - «17 206 865» сандары «17 388 172» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений и дополнений в решение N 109 от 22 декабря 2008 года "О бюджете города Актобе на 2009 год"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2009 года N 175. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 30 июля 2009 года за N 3-1-114. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом маслихата города Актобе Актюбинской области от 29 января 2010 года № 01-1/49
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия письмом маслихата города Актобе Актюбинской области от 29.01.2010 № 01-1/49.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и решением областного маслихата от 15 июля 2009 года № 206 «О внесений изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 125 «Об областном бюджете на 2009 год» маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 109 от 22 декабря 2008 года «О бюджете города Актобе на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 января 2009 года за № 3-1-101, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 20 января 2009 года № 8, от 27 января 2009 года № 11-12 (с учетом внесенных в него изменений и дополнений решениями маслихата города Актобе от 16 февраля 2009 года № 138, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2009 года за № 3-1-105, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 марта 2009 года № 28, от 25 апреля 2009 года № 145, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 мая 2009 года за № 3-1-106, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 19 мая 2009 года №№ 60-61) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «30 256 805» заменить цифрами «31 937 112», в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «10 183 490» заменить цифрами «10 413 490»;
неналоговым поступлениям цифры «354 050» заменить цифрами «634 050»;
поступления от продажи основного капитала цифры «2 512 400» заменить цифрами «3 501 400»;
поступления трансфертов цифры «17 206 865» заменить цифрами «17 388 172»;
в подпункте 2):

шығындар - «29 555 271,3» сандары «30 246 578,3» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет профициті - «678 533,7» сандары «1 667 533,7» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет профицитін пайдалану - «-678 533,7» сандары «-1 667 533,7» сандарымен ауыстырылсын.
2) келесі мазмұндағы 7-1 тармағы алынып тасталсын:
ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 1 960 мың теңге.
3) 13 тармақтағы:
4 азат жол бөліміндегі:
«коммуналдық шаруашылықты дамытуға 277 500 мың теңге» жолы алынып тасталсын;
6 азат жол бөліміндегі:
«256 620» сандары «296 697» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жол бөліміндегі:
«600 000» сандары «870 000» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөліміндегі:
«100 000» сандары «116 600» сандарымен ауыстырылсын;
15 азат жол бөліміндегі:
«70 000» сандары «150 000» сандарымен ауыстырылсын, және келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 50 000 мың теңге;
қоғамдық ашық пункттеріне техникалық қызмет көрсетуге – 90 мың теңге.
4) 14 тармақтағы:

затраты цифры «29 555 271,3» заменить цифрами «30 246 578,3»;
в подпункте 5):
профицит бюджета «678 533,7» заменить цифрами «1 667 533,7»;
в подпункте 6):
использование профицита бюджета цифры «-678 533,7» заменить цифрами «-1 677 533,7»;
2) исключить пункт 7-1 следующего содержания:
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов – 1 960 тысяч тенге.
3) в пункте 13:
в части абзаца 4:
исключить строку «на развитие коммунального хозяйства 277 500 тысяч тенге»;
в части абзаца 6:
цифры «256 620» заменить цифрами «296 697»;
в части абзаца 7:
цифры «600 000» заменить цифрами «870 000»;
в части абзаца 8:
цифры «100 000» заменить цифрами «116 600»;
в части абзаца 15:
цифры «70 000» заменить цифрами «150 000»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
на развитие, обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 50 000 тысяч тенге;
на техническое обслуживание пунктов общественного доступа – 90 тысяч тенге.
4) в пункте 14: