"Әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 129 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі N 177 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 07 тамызда N 3-1-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 205 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 20.12.2013 № 205 шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 67 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1 тармағы 4 тармақшасына және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 13 наурыздағы № 80 қаулысымен «Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға қосымша көмек беру туралы» Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 10 мамырдағы № 156 қаулысына толықтыру және өзгерістер енгізу туралы», Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 129 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 23 ақпандағы № 3-1-103 санымен тіркелген, 2009 жылғы 3 наурызда № 28 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған шешіміне) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
2) тармақшадағы «еңбек өтілі толық емес зейнетақы» сөзі «аз зейнетақыдан төмен» сөзімен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «1, 2, 3 топ» сөзінен кейін «, бала кезінен мүгедектерді, жалпы аурулардан, әскери борышын орындауға байланысты емес мертігу немесе ауру салдарынан мүгедектікке душар болған әскери қызметшілер есебінен мүгедектерді қоспағанда.»; сөзімен толықтырылсын.
1-1 тармақ келесі мазмұнда толықтырылсын:
«2009 жылғы 1 шілдеден бастап мемлекеттік жәрдемақы алушылар 1, 2, 3 топ бала кезінен мүгедектерге, жалпы аурулардан, әскери борышын орындауға байланысты емес мертігу немесе ауру салдарынан мүгедектікке душар болған әскери қызметшілер есебінен мүгедектерге 3000 теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.»
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихаты         Ақтөбе қалалық
сессиясының төрағасы        мәслихатының хатшысы
М. Өндіргенов               С. Шынтасова

О внесении изменений и дополнений в решение № 129 от 29 января 2009 года "Об оказании социальной помощи"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2009 года N 177. Зарегистрировано управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 07 августа 2009 года за N 3-1-118. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 20 декабря 2013 года № 205
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 20.12.2013 № 205.
В соответствии со статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 и постановлением акимата Актюбинской области от 13 марта 2009 года № 80 «О внесении дополнений и изменений в постановление акимата Актюбинской области от 10 мая 2007 года № 156 «Об оказании дополнительной помощи семьям, имеющим детей - инвалидов до шестнадцати лет», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение № 129 от 29 января 2009 года «Об оказании социальной помощи» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 февраля 2009 года за № 3-1-103, опубликованного в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 марта 2009 года № 28) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 2) слова «пенсию при неполном стаже работы» заменить словами «ниже минимальной пенсии»;
подпункт 3) после слов «1, 2, 3 групп» дополнить словами «, за исключением инвалидов с детства, от общего заболевания, инвалидов из числа военнослужащих, получивших увечья, либо заболевания, не связанные с выполнением воинского долга.»;
дополнить пунктом 1 - 1 следующего содержания:
«с 1 июля 2009 года оказывать социальную помощь в размере 3000 тенге получателям государственных социальных пособий по инвалидности 1, 2, 3 групп с детства, от общего заболевания, инвалидам из числа военнослужащих, получившим увечья, либо заболевания, не связанные с выполнением воинского долга.».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии       Секретарь маслихата
маслихата города Актобе        города Актобе
М. Ундиргенов             С. Шинтасова