Ақтөбе қаласы азаматтарының жекелеген санатының қалалық қоғамдық көлікте тегін жүруі туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы № 200 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2009 жылдың 18 қарашада №3-1-121 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 08.04.2016 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 7 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы көлік туралы" Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі № 156 Заңының 8 және 13 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық қоғамдық көліктерде Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектері үшін - автобустар, троллейбустар, маршрутты таксилерде, жасына байланысты зейнеткерлер, 1, 2, 3 топ мүгедектері, 16 жасқа дейінгі бала жасынан мүгедектер үшін - автобустар мен троллейбустарда тегін жүру белгіленсін.
2. "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" 451-007-000 бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржыландыру көзі анықталсын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
М. Өндіргенов С. Шынтасова

О бесплатном проезде в городском общественном транспорте отдельной категории граждан города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 27 октября 2009 года № 200. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 18 ноября 2009 года № 3-1-121. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 8 апреля 2016 года № 15
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 08.04.2016 № 15 (вводится в действие после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8 и 13 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года № 156 "О транспорте в Республике Казахстан", подпунктом 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Установить бесплатный проезд в городском общественном транспорте для участников и инвалидов Великой Отечественной войны - в автобусах, троллейбусах и маршрутных такси, для пенсионеров по возрасту, инвалидов 1, 2, 3 групп, инвалидов детства до 16 лет - в автобусах и троллейбусах.
2. Определить источник финансирования бюджетную программу 451-007-000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
М. Ундиргенов С. Шинтасова