Сарыжар ауылдық округі көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 1 шешімі. Ақтөбе облысының Мәртөк аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 10 ақпанда N 3-8-76 тіркелді
Ескерту. Шешімнің мәтінінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округі әкімінің 19.01.2015 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округі әкімінің 27.02.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "Хлебодар", "селолық" сөздері "Сарыжар", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округі әкімінің 27.02.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрлысы туралы" Заңының 14, 16 баптарына сәйкес Сарыжар ауылдық округінің әкімі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округі әкімінің 27.02.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Сарыжар ауылының жаңадан салынған көшелеріне "Желтоқсан", "Жаңа қоныс", "Жағалау", "Төлеген Айбергенов", "Нұрпейіс Байғанин", "Жаңа талап" деген атаулар берілсін.
2. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыжар ауылдық округі әкімі: Мулькаев Б.И.

О присвоении наименований улицам Сарыжарского сельского округа
Решение акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27 января 2009 года N 1. Зарегистрировано управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 10 февраля 2009 года за N 3-8-76
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах и по всему тексту решения слова "Хлебодаровка", "Хлебодаровского" заменены словами "Сарыжар", "Сарыжарского" решением акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 14, 16 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Сарыжарского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Улицам новых построек села Сарыжар, присвоить наименования "Желтоксан", "Жана коныс", "Толеген Айбергенов", "Нурпейс Байганин", "Жана талап".
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенными решениями акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 19.01.2015 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 27.02.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Сарыжарского сельского округа Мулькаев Б.И