Қоғамдық жұмысты қаржыландыру, қоғамдық ақылы жұмысты ұйымдастыру
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 10 ақпандағы N 47 қаулысы. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2009 жылдың 05 наурызда N 3-12-86 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әкімдігінің 2010.01.13 № 8 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген Ережесін іске асыру мақсатында, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13-тармақшасының талаптарын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Әубәкіров Е.) бюджеттік бағдарламаны жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
2. "Хромтау аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Нұрманова К.)(2009 жылдың бюджетінде енгізілгендей) қаржылай қамтамасыз етуді жүзеге асырсын.
3. Жұмыссыз азаматтарды уақытша жұмыспен қамту мақсатында 2009 жылы қоғамдық жұмыстардың негізгі түрлерінің (жобаларының) қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
4. Аудан әкімдігінің "Қоғамдық жұмысты қаржыландыру, қоғамдық ақылы жұмысты ұйымдастыру және кәсіптік даярлауға жолдама алған жұмыссыздардың шығындарын толықтыру туралы" 2008 жылғы 18 сәуіріндегі N 108 қаулысының (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн Мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2008 жылғы 29 сәуірінде, N 3-12-57 тiркелген, 2008 жылғы 15 мамырында N 21-22 (8333) "Хромтау" газетiнде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Ельдесовке жүктелсін.

О финансировании общественных работ, организации общественно-оплачиваемых работ
Постановление Хромтауского районного акимата Актюбинской области от 10 февраля 2009 года N 47. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 5 марта 2009 года N 3-12-86. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 13 января 2010 года № 8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 13.01.2010 № 8.
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О занятости населения" от 23 января 2001 года и правил утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан N 836 от 19 июня 2001 года "Правила о мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", согласно подпункта 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ" (Аубакиров Е.) обеспечить реализацию бюджетной программы.
2. Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (Нурманова К.) обеспечить финансирование программы (в пределах средств, предусмотренных в бюджете на 2009 год).
3. В целях организации временной занятости безработных утвердить прилагаемый перечень основных видов (проектов) общественных работ на 2009 год.
4. Признать утратившим силу постановление акимата района "О финансировании общественных работ, организации общественно-оплачиваемых работ и возмещении затрат безработным обучающимся по направлению" N 108 от 18 апреля 2008 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3-12-57 от 29 апреля 2008 года, опубликовано в газете "Хромтау" N 21-22 (8333) от 15 мая 2008 года).
5. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителя акима Ельдесова С.

6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі:       Б. Каниев
Хромтау ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 10 ақпандағы
N 47 қаулысымен
бекітілген
2009 жылы қоғамдық жұмыстардың негізгі түрлерінің (жобаларының) тізбесі
N Мекеменің аты Жұмыс түрі Жұмыс
көлемі
Адам саны Қаржыландыру
Төлем мөшері (теңге) Қаржыл
андыру көзі
1 2 3 4 5 6 7
1
Хромтау қаласының әкімдігі
"Көркейту" жобасы. Аулаларды, парктерді, гүлзарларды, елді мекенді көркейту. Екпе ағаштарды отырғызу және күту, ағаштарды кесу, гүл отырғызу, парктерді бөлу.  Балаларға арналған ойын және спорт алаңдарын ұйымдастыру. "Құрылыс бригадасы" жобасы. "Санақ" жобасы.
Көп қабатты 100 үй,
3470222
ш/м
20
13470
Аудандық бюджет
2
Абай с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
4 ауыл пункті (Абай, Жарабутак, Тассай, Аралтөбе)
5
13470
Аудандық бюджет
3
Ақжар с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
2 үлкен ауыл пункті (Ақжар, Жазық стансасы)
5
13470
Аудандық бюджет
4
Аққұдық с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық қорғау жұмыстары. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған аула клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
2 ауыл пункті (Аққұдық, Адыр)
5
13470
Аудандық бюджет
5
Бөгетсай с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
4 ауыл пункті (Бөгетсай, Талдыбұлақ, Шіліктісай, Қарлау)
5
13470
Аудандық бюджет
6
Дөн с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
2 ауыл пункті
(Дөн, Оңғар)
5
13470
Аудандық бюджет
7
Қопа с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
3 ауыл пункті (Копа, МолодежнаяАмангелді)
5
13470
Аудандық бюджет
8
Көктөбе
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
2 ауыл пункті (Болат, Көктерек)
5
13470
Аудандық бюджет
9
Қызылсу с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды  ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
3 ауыл пункті (Қызылсу, Еңбекші, Сарсай)
5
13470
Аудандық бюджет
10
Құдықсай с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және  жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
2 ауыл пункті (Ойсылқара, Кеной)
5
13470
Аудандық бюджет
11
Табантал с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
4 ауыл пункті (Бакай, Көптоғай, Жайлаусай, Табантал)
5
13470
Аудандық бюджет
12
Тассай с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
3 ауыл пункті (Тассай, Степное)
5
13470
Аудандық бюджет
13
Тасөткел с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
3 ауыл пункті (Тасөткел, Ақтас, Үйтас)
5
13470
Аудандық бюджет
14
Никельтау с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
5
13470
Аудандық бюджет
15
Көктау с/о
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштар отырғызу және күту. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малдарды егу және жасанды ұрықтандыру. "Сарбаздар" жобасы. Құқық тәртіп қорғау. "Туған өлке" жобасы. Құдықтар тазалау. "Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру. "Кітапқа екінші өмір" жобасы. "Жасөспірімдер мен жастарға арналған ауыл клубтарының жұмыстарына қатысу" жобасы.
5
13470
Аудандық бюджет
16
Аудандық қазынашылық
бөлімі
"Кеңесші" жобасы. Аз қамтылған  азаматтарға әр түрлі құқықтық сұрақтарға ақысыз кеңес беру.
1
13470
Аудандық бюджет
17
Аудандық жер қатынастары бөлімі
"Басқа  жұмыстар" жобасы. Жер өлшеу, анықтама беру, аз қамтылған  азаматтарға  жер жөніндегі сұрақтарға ақысыз кеңес беру.
12000 азамат
2
13470
Аудандық бюджет
18
Аудандық білім бөлімі
"Көркейту" жобасы. Мектептердің, балабақшалардың аулаларын тазалау, көркейту, ағаштарды кесу.

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района      Б. Каниев
Утверждено
постановлением акимата
Хромтауского района
от 10 февраля 2009 года
N 47
Перечень основных видов (проектов) общественных работ на 2009 год
N
Наиме-
нование
органи-
зации
Виды работ
Объем
работы
Кол-
во
чело-
век
Финансирование
Размер
выплаты
(тенге)
Источник
финан-
сирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Акимат города Хромтау
Проект "Благоустройство". Благоустройство дворов, скверов, парков и населенных пунктов. Посадка и уход за зелеными насаждениями, обрезка деревьев, посадка цветников, разбивка парков. Организация игровых и спортивных плащадок для детей. Проект "Строительная бригада", Проект "Перепись".
100 многоэт
ажных домов,
3470222 м2
20
13470
Районный бюджет
2
Абайский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искусственное осеменение скота. Охрана правопорядка. Проект "Сарбазы". Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
4 населенных пункта (Абай, Жарабутак, Тассай, Аралтобе)
5
13470
Районный бюджет
3
Акжарский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Охрана правопорядка, Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
2 больших населенных пункта
(Акжар, станция Жазык)
5
13470
Районный бюджет
4
Аккудукский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
2 населенных пункта
(Аккудуқ, Адыр)
5
13470
Районный бюджет
5
Богетсайский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
4 населенных пункта
(Богетсай,
Талдыбулак,
Шиликтисай,
Карлау)
5
13470
Районный бюджет
6
сельский округ "Дон"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
2 населенных пункта (Дон, Онгар)
5
13470
Районный бюджет
7
Копинский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
3 населенных пункта (Копа, Молодежная, Амангелди)
5
13470
Районный бюджет
8
Коктюбинский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
2 населенных пункта
( Болат,
Коктерек)
5
13470
Районный бюджет
9
Кызылсуский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
3 населенных пункта
(Кызылсу, Енбекши, Сарсай)
5
13470
Районный бюджет
10
Кудуксайский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
2 населенных пункта
(Ойсылкара,Кудуксай)
5
13470
Районный бюджет
11
Табантальский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
4 населенных пункта
(Бакай, Коптогай, Жайлаусай, Табантал)
5
13470
Районный бюджет
12
Тассайский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
2 населенных пункта
(Тассай, Степное)
5
13470
Районный бюджет
13
Тасоткельский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
3 населенных пункта
(Тасоткел, Актас,
Уйтас)
5
13470
Районный бюджет
14
Никельтауский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
5
13470
Районный бюджет
15
Коктауский сельский округ
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за зелеными насаждениями. Сезонная помощь в выращевании, заготовке, уборке сельскохозяйственных продукции. Прививка и искуственное осеменение скота. Проект "Сарбазы". Охрана правопорядка. Проект "Родные просторы". Расчистка колодцев. Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам. Проект "Книге вторую жизнь". Проект " участие подростков и молодежи в работах созданных сельских клубах".
5
13470
Районный бюджет
16
Районный отдел казначейства
Проект "Консультант". Бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам.
1
13470
Районный бюджет
17
Районный отдел земельных отношении
Проект "Другие виды работ". Измерение земли, выдача справок, бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по различным правовым вопросам.
12000 граждан
2
13470
Районный бюджет
18
Районный отдел образования
Проект "Благоустройство". Расчистка дворов школ, детских садов, благоустройство, обрезка деревьев.