Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы N 119 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 10 тамызда N 2035 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 20.08.2014 № 324 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабындағы 1-тармақтың 2-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Жекешелендіру туралы" Заңының 5-бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі нысандардың тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Д.Тәкеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Үмбетов
Облыс әкімдігінің
2009 жылғы 30 маусымдағы
"Жекешелендіруге жататын
коммуналдық меншіктегі
нысандардың тізбесін бекіту
туралы" N 119 қаулысына
қосымша
Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі автокөлік
құралдарының тізбесі
р/с
Нысанның аталуы
Орналасқан орны
Баланс ұстаушы
1
2001 жылы шыққан, В 767 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
2
2000 жылы шыққан, В 752 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
3
2000 жылы шыққан, В 766 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
4
2001 жылы шыққан, В 726 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
5
2001 жылы шыққан, В 725 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
6
2001 жылы шыққан, В 745 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
7
2001 жылы шыққан, В 724 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
8
2001 жылы шыққан, В 722 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
9
2001 жылы шыққан, В 759 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
10
2001 жылы шыққан, В 748 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
11

Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации
Постановлением Алматинского областного акимата от 30 июня 2009 года N 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 августа 2009 года N 2035. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20 августа 2014 года N 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20.08.2014 N 324.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 2 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 5 Закона Республики Казахстан "О приватизации", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации согласно приложения.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на  заместителя акима области Такенова Б.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Умбетов
Приложение
к постановлению акимата
Алматинской области
"Об утверждении перечня
объектов коммунальной
собственности, подлежащих
приватизации"
N 119 30 июня 2009 г
Перечень автотранспортных средств коммунальной собственности,
подлежащих приватизации
п/п
Наименование объекта
Месторасположение
Балансодержатель
1
ВАЗ-21065, г/н В 767 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
2
ВАЗ-21065, г/н В 752 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
3
ВАЗ-21065, г/н В 766 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
4
ВАЗ-21065, г.н В 726 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
5
ВАЗ-21065, г/н В 725 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
6
ВАЗ-21065 г.н В 745 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
7
ВАЗ-21065, г/н В 724 АТ, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
8
ВАЗ-21065, г/н В 722 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
9
ВАЗ-21065, г/н В 759 ВF, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
10
ВАЗ-21065, г/н В 748 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
11

2000 жылы шыққан, В 749 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
12
2000 жылы шыққан, В 768 КР мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-31512 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
13
2000 жылы шыққан, В 719 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
14
2000 жылы шыққан, В 295 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Талдықорған қалалық ішкі істер бөлімі
15
2001 жылы шыққан, В 204 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
16
2001 жылы шыққан, В 211 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
17
2000 жылы шыққан, В 202 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2107 автокөлігі
Есік қаласы
Еңбекшіқазақ аудандық ішкі істер бөлімі
18
2001 жылы шыққан, В 064 ВZ мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
19
2001 жылы шыққан, В 825 КР мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-31514 автокөлігі
Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
20
2000 жылы шыққан, В 821 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2107 автокөлігі
Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
21
2000 жылы шыққан, В 832 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
22
2000 жылы шыққан, В 827 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
23
2000 жылы шыққан, В 838 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Қарабұлақ кенті
Ескелді аудандық ішкі істер бөлімі
24
2000 жылы шыққан, В 648 КР мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-31514 автокөлігі
Бақанас ауылы
Балқаш аудандық ішкі істер бөлімі
25
2001 жылы шыққан, В 676 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21053 автокөлігі
Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
26
2000 жылы шыққан, В 681 КР мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-31512 автокөлігі
Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
27
2000 жылы шыққан, В 656 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21093 автокөлігі
Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
28
2000 жылы шыққан, В 670 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
29
2000 жылы шыққан, В 673 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Өтеген батыр кенті
Іле аудандық ішкі істер бөлімі
30
2000 жылы шыққан, В 502 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21100 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
31
2000 жылы шыққан, В 511 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
32
2001 жылы шыққан, В 553 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
33
2001 жылы шыққан, В 529 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
34
2000 жылы шыққан, В 536 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
35
2000 жылы шыққан, В 570 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
36
2001 жылы шыққан, В 530 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
37
2000 жылы шыққан, В 533 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
38
2001 жылы шыққан, В 523 КР мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-31514 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
39
2000 жылы шыққан, В 526 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
40
2000 жылы шыққан, В 527 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
41
2000 жылы шыққан, В 532 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
42
2001 жылы шыққан, В 539 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Қаскелең қаласы
Қарасай аудандық ішкі істер бөлімі
43
2000 жылы шыққан, В 276 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Қапшағай қаласы
Қапшағай қалалық ішкі істер бөлімі
44
2000 жылы шыққан, В 278 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Қапшағай қаласы
Қапшағай қалалық ішкі істер бөлімі
45
2000 жылы шыққан, В 290 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Қапшағай қаласы
Қапшағай қалалық ішкі істер бөлімі
46
2001 жылы шыққан, В 274 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Қапшағай қаласы
Қапшағай қалалық ішкі істер бөлімі
47
2000 жылы шыққан, В 880 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Сарыөзек кенті
Кербұлақ аудандық ішкі істер бөлімі
48
2000 жылы шыққан, В 870 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2107 автокөлігі
Сарыөзек кенті
Кербұлақ аудандық ішкі істер бөлімі
49
2000 жылы шыққан, В 897 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Балпық би кенті
Көксу аудандық ішкі істер бөлімі
50
1999 жылы шыққан, В 576 КР мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-2705 автокөлігі
Кеген ауылы
Райымбек аудандық ішкі істер бөлімі
51
1999 жылы шыққан, В 579 КР мемлекеттік нөмірлі, УАЗ-31512 автокөлігі
Кеген ауылы
Райымбек аудандық ішкі істер бөлімі
52
2001 жылы шыққан, В 953 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Текелі қаласы
Текелі қалалық ішкі істер бөлімі
53
2000 жылы шыққан, В 957 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21100 автокөлігі
Текелі қаласы
Текелі қалалық ішкі істер бөлімі
54

ВАЗ-2106, г/н В 749 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
12
УАЗ-31512, г/н В 768 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
13
ВАЗ-2106, г/н В 719 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
14
ВАЗ-2106, г/н В 259 КР, 2000 г.в
г.Талдыкорган
Отдел внутренних дел города Талдыкорган
15
ВАЗ-2106, г/н В 204 КР, 2001 г.в.
г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
16
ВАЗ-2106, г/н  В 211 КР, 2001 г.в.
г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
17
ВАЗ-2107, г/н В 202 КР, 2000 г.в.
г.Есик
Отдел внутренних дел Енбекшиказахского района
18
ВАЗ-21213, г/н В 064 ВZ, 2001 г.в.
п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
19
УАЗ-31514, г/н В 825 КР, 2001 г.в.
п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
20
ВАЗ-2107, г/н В 821 КР, 2000 г.в.
п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
21
ВАЗ-21065, г/н В 832 КР, 2000 г.в.
п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
22
ВАЗ-21061, г/н В 827 КР, 2000 г.в.
п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
23
ВАЗ-2106, г/н В 838 КР, 2000 г.в.
п.Карабулак
Отдел внутренних дел Ескельдинского района
24
УАЗ-31514, г/н В 648 КР, 2000 г.в.
с.Баканас
Отдел внутренних дел Балхашского района
25
ВАЗ-21053, г/н В 676 КР, 2001 г.в.
п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
26
УАЗ-31512, г/н В 681 КР, 2000 г.в.
п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
27
ВАЗ-21093, г/н В 656 КР, 2000 г.в.
п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
28
ВАЗ-21065, г/н В 670 КР, 2000 г.в.
п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
29
ВАЗ-21065, г/н В 673 КР, 2000 г.в.
п.Отеген батыр
Отдел внутренних дел Илийского района
30
ВАЗ-21100, г/н В 502 КР, 2000 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
31
ВАЗ-21213, г/н В 511 КР, 2000 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
32
ВАЗ-21065, г/н В 553 КР, 2001 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
33
ВАЗ-2106, г/н В 529 КР, 2001 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
34
ВАЗ-2106, г/н В 536 КР, 2000 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
35
ВАЗ-21213, г/н В 570 КР, 2000 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
36
ВАЗ-2106, г/н В 530 КР, 2001 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
37
ВАЗ-2106, г/н В 533 КР, 2000 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
38
УАЗ-31514, г/н В 523 КР, 2001 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
39
ВАЗ-21065, г/н В 526 КР, 2000 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
40
ВАЗ-2106, г/н В 527 КР, 2000 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
41
ВАЗ-21065, г/н В 532 КР, 2000 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
42
ВАЗ-2106, г/н В 539 КР, 2001 г.в.
г.Каскелен
Отдел внутренних дел Карасайского района
43
ВАЗ-21065, г/н В 276 КР, 2000 г.в.
г.Капчагай
Отдел внутренних дел города Капчагай
44
ВАЗ-21065, г/н В 278 КР, 2000 г.в.
г.Капчагай
Отдел внутренних дел города Капчагай
45
ВАЗ-21061, г/н В 290 КР, 2000 г.в.
г.Капчагай
Отдел внутренних дел города Капчагай
46
ВАЗ-2106, г/н В 274 КР, 2001 г.в.
г.Капчагай
Отдел внутренних дел города Капчагай
47
ВАЗ-21061, г/н В 880 КР, 2000 г.в.
п.Сарыозек
Отдел внутренних дел Кербулакского района
48
ВАЗ-2107, г/н В 870 КР, 2000 г.в.
п.Сарыозек
Отдел внутренних дел Кербулакского района
49
ВАЗ-21065, г/н В 897 КР, 2000 г.в.
п.Балпык би
Отдел внутренних дел Коксуского района
50
ГАЗ-2705, г/н В 576 КР, 1999 г.в.
с.Кеген
Отдел внутренних дел Райымбекского района
51
УАЗ-31512, г/н В 579 КР, 1999 г.в.
с.Кеген
Отдел внутренних дел Райымбекского района
52
ВАЗ-21061, г/н В 953 КР, 2001 г.в.
г.Текели
Отдел внутренних дел города Текели
53
ВАЗ-21100, г/н В 957 КР, 2000 г.в.
г.Текели
Отдел внутренних дел города Текели
54

1999 жылы шыққан, В 133 КР мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-2705 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
55
1999 жылы шыққан, В 136 КР мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-2705 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
56
2001 жылы шыққан, В 179 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
57
2000 жылы шыққан, В 861 АС мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21060 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
58
2000 жылы шыққан, В 992 АС мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21060 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
59
2000 жылы шыққан, В 995 АС мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
60
2000 жылы шыққан, В 063 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
61
2000 жылы шыққан, В 138 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
62
2002 жылы шыққан, В 784 ВЕ мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
63
1999 жылы шыққан, В 144 КР мемлекеттік нөмірлі, ГАЗ-2705 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының ішкі істер департаментінің атвошаруашылық бөлімі
64
2000 жылы шыққан, В 305 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21053 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
65
2000 жылы шыққан, В 306 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21053 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
66
2000 жылы шыққан, В 312 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
67
2001 жылы шыққан, В 325 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
68
2001 жылы шыққан, В 327 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2109 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
69
2001 жылы шыққан, В 338 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
70
2001 жылы шыққан, В 340 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
71
2001 жылы шыққан, В 348 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
72
2001 жылы шыққан, В 352 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
73
2001 жылы шыққан, В 353 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
74
2000 жылы шыққан, В 357 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21065 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
75
2001 жылы шыққан, В 364 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
76
2001 жылы шыққан, В 378 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
77
2001 жылы шыққан, В 387 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
78
2001 жылы шыққан, В 100 КР мемлекеттік нөмірлі, Wolkswagen Passat автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
79
2001 жылы шыққан, В 341 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
80
2001 жылы шыққан, В 301 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
81
2001 жылы шыққан, В 311 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
82
2000 жылы шыққан, В 320 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
83
2000 жылы шыққан, В 324 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
84
2000 жылы шыққан, В 331 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
85
2000 жылы шыққан, В 336 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
86
2000 жылы шыққан, В 342 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21213 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
87
2001 жылы шыққан, В 384 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
88
2001 жылы шыққан, В 404 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
89
2001 жылы шыққан, В 428 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-2106 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
90
2001 жылы шыққан, В 432 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
91
2001 жылы шыққан, В 443 КР мемлекеттік нөмірлі, ВАЗ-21061 автокөлігі
Талдықорған қаласы
Алматы облысының жол полиция басқармасы
92

ГАЗ-2705, г/н В 133 КР, 1999 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
55
ГАЗ-2705, г/н В 136 КР, 1999 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
56
ВАЗ-21065, г/н В 179 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
57
ВАЗ-21060, г/н В 861 АС, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
58
ВАЗ-21060, г/н В 992 АС, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
59
ВАЗ-21065, г/н В 995 АС, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
60
ВАЗ-2106, г/н В 063 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
61
ВАЗ-21213, г/н В 138 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
62
ВАЗ-2106, г/н В 784 КР, 2002 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
63
ГАЗ-2705, г/н В 144 КР, 1999 г.в.
г.Талдыкорган
Автохозяйство департамента внутренних дел Алматинской области
64
ВАЗ-21053, г/н В 305 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
65
ВАЗ-21053, г/н В 306 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
66
ВАЗ-21065, г/н В 312 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
67
ВАЗ-21061, г/н В 325 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
68
ВАЗ-2109, г/н В 327 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
69
ВАЗ-2106, г/н В 338 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
70
ВАЗ-2106, г/н В 340 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
71
ВАЗ-2106, г/н В 348 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
72
ВАЗ-21061, г/н В 352 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
73
ВАЗ-2106, г/н В 353 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
74
ВАЗ-21065, г/н В 357 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
75
ВАЗ-2106, г/н В 364 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
76
ВАЗ-21061, г/н В 378 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
77
ВАЗ-21061, г/н В 387 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
78
Wolkswagen Passat, г/н В 100 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
79
ВАЗ-2106, г/н В 341 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
80
ВАЗ-2106, г/н В 301 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
81
ВАЗ-21061, г/н В 311 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
82
ВАЗ-21213, г/н В 320 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
83
ВАЗ-21213, г/н В 324 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
84
ВАЗ-21213, г/н В 331 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
85
ВАЗ-21213, г/н В 336 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
86
ВАЗ-21213, г/н В 342 КР, 2000 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
87
ВАЗ-2106, г/н В 384 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
88
ВАЗ-2106, г/н В 404 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
89
ВАЗ-2106, г/н В 428 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
90
ВАЗ-21061, г/н В 432 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
91
ВАЗ-21061, г/н В 443 КР, 2001 г.в.
г.Талдыкорган
Управление дорожной полиции Алматинской области
92