Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді 2009 жылы ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы Әкімінің 2009 жылғы 09 қаңтардағы N 2 шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 17 ақпанда 86 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасы негізінде, "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабының 3 тармағына және "Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. "Жамбыл облысы Тараз қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) 2009 жылдың қаңтар-наурыз айларында Тараз қаласында тұратын 1992 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуді жүргізу ұсынылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiнде, басқа да әскерлерi мен әскери құралымдарында әскери-дәрiгерлiк сараптама жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 наурыздағы № 226 Қаулысымен айқындалған тәртiппен әскери қызметке жарамдылық деңгейiн анықтау үшін шақыру учаскелерiне тiркелу кезiнде азаматтардың медициналық комиссиядан өтуі ұйымдастырылсын.
3. "Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Жамбыл облыстық Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесінің № 1, 2, 3 қалалық полиция бөлімдеріне (келісім бойынша) әскери мiндеттерiн орындаудан жалтарған адамдарды iздестiрудi және ұстауды өз құзыретi шегiнде жүзеге асыру ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары М.А. Ақтановаға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Тараз қаласының әкімі                      І. Тортаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жамбыл облысы Тараз қаласының
Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С.И. Мельников
09 қаңтар 2009 жыл
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер
министрлігінің Жамбыл облыстық Ішкі істер
департаментінің Тараз қалалық № 1 полиция
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ә.Қ. Қарасартов
09 қаңтар 2009 жыл
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер
министрлігінің Жамбыл облыстық ішкі істер
департаментінің Тараз қалалық № 2 полиция
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б.Ә. Күлекеев
09 қаңтар 2009 жыл
"Қазақстан Республикасының ішкі істер
Министрлігі Жамбыл облысы Ішкі Істер
Департаментінің 3-ші полиция бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.М. Бужуков
09 қаңтар 2009 жыл

Об организации в 2009 году приписки граждан к призывному участку
Решение Акима города Тараз Жамбылской области от 09 января 2009 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 17 февраля 2009 года за № 86
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в соответствии с пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Государственному учреждению "Управление по делам обороны города Тараз Жамбылской области" (по согласованию) рекомендовать проведение в январе-марте 2009 года приписки к призывному участку граждан мужского пола 1992 года рождения проживающих в городе Тараз.
2. Для установления степени годности к воинской службе при приписке к призывным участкам организовать прохождение гражданами медицинской комиссии в порядке, определяемом Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года № 226 "Об утверждении Правил проведения военно-врачебной экспертизы в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях Республики Казахстан".
3. Городским отделам полиции № 1, 2, 3 государственного учреждения "Департамент внутренних дел Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию) рекомендовать в пределах своей компетенции осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Тараз Актанову М.А.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распостраняется на отношения возникаюшие с 1 января 2009 года.
Аким города Тараз                        Тортаев И.
"СОГЛАСОВАНО":
Начальник государственного учреждения
"Управление по делам обороны города
Тараз Жамбылской области"
С.И. Мельников
09.01.2009 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел полиции № 1 города Тараз
Департамента внутренних дел
Жамбылской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
А.К. Карасартов
09.01.2009 года
Начальник государственного учреждения
"Отдел полиции № 2 города Тараз
Департамента внутренних дел
Жамбылской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан"
Б.А. Кулекеев
09.01.2009 года
Начальник государственного учреждения
"3-й отдел полиции Департамента
внутренних дел Жамбылской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
М.М. Бужуков
09.01.2009 года