"2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 ақпандағы N 15-3 шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының әділет басқармасында 2009 жылы 18 ақпанда 87 нөмірімен тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 13-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-84 болып тіркелген, 2009 жылдың 16 қаңтарында № 4 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасындағы "11107148" деген сандар "12401148" деген сандармен ауыстырылсын;
"6936083" деген сандар "8230083" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы "11399148" деген сандар "12698910" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы "-292000" деген сандар "-297762" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы "292000" деген сандар "297762" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года N 13-4 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 18 февраля 2009 года N 15-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 25 января 2009 года за № 87. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 года № 2-2-17/388)
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 26 декабря 2008 года № 13-4 "О городском бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-84, опубликовано 16 января 2009 года в газете "Жамбыл Тараз" № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "11107148" заменить цифрами "12401148";
цифры "6936083" заменить цифрами "8230083";
в подпункте 2) цифры "11399148" заменить цифрами "12698910";
в подпункте 5) цифры "-292000" заменить цифрами "-297762";
в подпункте 6) цифры "292000" заменить цифрами "297762";

"0" деген сандар "5762" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта "42000" деген сандар "19679" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты                    Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихатының хатшысы
Ж. Жексембиев                              Ө. Байшығашев
Тараз қалалық мәслихатының

цифры "0" заменить цифрами "5762";
в пункте 4 цифры "42000" заменить цифрами "19679".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
Ж. Жексембиев                              У. Байшигашев
Приложение
к решению Таразского
городского маслихата