Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициентін бекіту туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 15-10 Шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 мамырда 77 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Қордай ауданы бойынша тау бөктеріндегі-шөлейт-далалық, субтропикалық шөлейт және тау бөктеріндегі-шөлейт аймақтарда орналасқан селолық елді мекендерде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына екі есеге кемітетін түзету коэффициенті бекітілсін.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат           Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы        хатшысы
Ф. Байбекова                Т.Сүгірбай

Об утверждении поправочного коэффициента к базовой ставке платы за земельные участки
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 14 апреля 2009 года N 15-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 15 мая 2009 года за номером 77
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить по Кордайскому району поправочный понижающий коэффициент в двукратном размере к базовой ставке платы за земельные участки сельских населенных пунктов, расположенных в предгорно-пустынно-степной, субтропической пустынной и предгорно-пустынной зонах, предоставляемых в частную собственность.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии            Секретарь
районного маслихата            районного маслихата
Ф. Байбекова                   Т. Сугирбай