2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 23-3 шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қаңтарда 85 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылдың 28 наурыздағы № 14-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 28.03.2013 № 14-13 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 626 032 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 867 344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 162 967 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 525 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 557 196 мың теңге;
2) шығындар – 5 756 211 теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 763 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 055 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 292 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -137 942 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 137 942 мың теңге;
қарыздар түсімі – 8 055
қарыздарды өтеу – 292
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 130179.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қордай аудандық мәслихатының 2010.03.29 № 25-6; 2010.05.18 № 27-3; 2010.08.05 № 29-3; 2010.11.11 № 32-4; 2010.12.08 № 33-2 (2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2009 года N 23-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Кордайского района Жамбылской области 15 января 2010 года за № 85. Утратило силу - решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2013 года № 14-13
Сноска. Утратило силу - решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28.03.2013 № 14-13.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 251 260 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 481 410 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 681 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 850 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 710 319 тысяч тенге;
2) затраты – 5 251 260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16957 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 16957 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16957 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16957 тысяч тенге.
Сноска. 1 пункт на государственном языке с изменениями, внесенными решениями Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 29.03.2010 № 25-6; 18.05.2010 № 27-3; 05.08.2010 № 29-3; 11.11.2010 № 32-4; 08.12.2010 № 33-2 (вводится в действие с 01.01.2010).

2. 2010-2012 жылдарға арналған бюджеттің атқарылу процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
3. 2010-2012 жылдары ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет пен спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдардың мамандарының қызметтік лауазымдарына 25% мөлшерінде үстемақы қосу белгіленсін.

2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010-2012 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно.
3. Установить надбавку в 2010-2012 годах к должностным окладам в размере 25% проживающим и работающим в сельских населенных пунктах специалистам государственных учреждений и организаций образования, социального обеспечения, культуры и спорта, финансируемых из районного бюджета.

4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Әлімбет Т. Сүгірбай
Қордай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23-3 шешіміне 1-қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қордай аудандық мәслихатының 2010.12.08 № 33-2 (01.01.2010 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Б. Алимбет Т. Сугирбай
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23-3
Районный бюджет на 2010 год
Сноска. Приложение 1 на государственном языке в редакции решения Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 08.12.2010 № 33-2 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. БЮДЖЕТТІҢ (ПРОФИЦИТІ) ТАПШЫЛЫҒЫ
0
6. БЮДЖЕТТІҢ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТТІ ПАЙДАЛАНУ)
0
08
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы
0
Қордай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23-3 шешіміне 4-қосымша
2010 жылға арналған бюджеттің атқарылу процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
Тұрғын үй көмегі
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
Қордай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23-3 шешіміне 5-қосымша
2011 жылға арналған бюджеттің атқарылу процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
Тұрғын үй көмегі
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
Қордай аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 23-3 шешіміне 6-қосымша
2012 жылға арналған бюджеттің атқарылу процессінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
Тұрғын үй көмегі
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
0
6. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
0
08
Движение остатков бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению Кордайского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23-3
Перечень
бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Социальная помощь и социальное обеспечение
Жилищная помощь
Государственная адресная социальная помощь
Государственные пособия на детей до 18 лет
Приложение 5
к решению Кордайского районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23-3
Перечень
бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Социальная помощь и социальное обеспечение
Жилищная помощь
Государственная адресная социальная помощь
Государственные пособия на детей до 18 лет
Приложение 6
к решению Кордайского
районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 23-3
Перечень
бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Социальная помощь и социальное обеспечение
Жилищная помощь
Государственная адресная социальная помощь
Государственные пособия на детей до 18 лет