Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XVIII сессиясының 2009 жылғы 28 тамыздағы N 233 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 03 қыркүйекте N 1871 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1862 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 199-200 (20583), 2008 жылғы 27 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 159-160 (20705-20706) сандарында жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2009 жылғы 20 сәуірдегі ХVІ сессиясының Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 175 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 210 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1865 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 61-62 (20645) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2009 жылғы 25 сәуірдегі N 45-46 (20752–20753) сандарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"108461012" сандары "108214312" сандарына ауыстырылсын;
"28277883" сандары "28251183" сандарына ауыстырылсын;
"1110905" сандары "1390905" сандарына ауыстырылсын;
"79072224" сандары "78572224" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"108499959" сандары "108526306" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"651715" сандары "924762" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"651715" сандары "924762" сандарына ауыстырылсын;
"241715" сандары "514762" сандарына ауыстырылсын;
2) 7 тармақтағы:
"1494059" сандары "1724059" сандарына ауыстырылсын;
3) 12 тармақтағы:
"194000" сандары "178529" сандарына ауыстырылсын;
4) 15 тармақтағы:
"51684" сандары "62377" сандарына ауыстырылсын;
5) 15-1 тармақтағы:
"4487272" сандары "4488162" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "3801957" сандары "3802847" сандарына ауыстырылсын;
6) 17 тармақтағы:
"4266259" деген сандар "4925929" деген сандарға ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение XVIII сессии Карагандинского областного маслихата от 28 августа 2009 года N 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 03 сентября 2009 года N 1871
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1862, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 27 декабря 2008 года N 199-200 (20583), "Индустриальная Караганда" от 27 декабря 2008 года N 159-160 (20705 – 20706), в которое внесены изменения и дополнения решением XVI сессии Карагандинского областного маслихата от 20 апреля 2009 года N 210 "О внесении изменений и дополнений в решение XIII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 175 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1865, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 апреля 2009 года N 61-62 (20645), "Индустриальная Караганда" от 25 апреля 2009 года N 45-46 (20752–20753)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "108461012" заменить цифрами "108214312";
цифры "28277883" заменить цифрами "28251183";
цифры "1110905" заменить цифрами "1390905";
цифры "79072224" заменить цифрами "78572224";
в подпункте 2):
цифры "108499959" заменить цифрами "108526306";
в подпункте 5):
цифры "651715" заменить цифрами "924762";
в подпункте 6):
цифры "651715" заменить цифрами "924762";
цифры "241715" заменить цифрами "514762";
2) в пункте 7:
цифры "1494059" заменить цифрами "1724059";
3) в пункте 12:
цифры "194000" заменить цифрами "178529";
4) в пункте 15:
цифры "51684" заменить цифрами "62377";
5) в пункте 15-1:
цифры "4487272" заменить цифрами "4488162";
в абзаце втором цифры "3801957" заменить цифрами "3802847";
6) в пункте 17:
цифры "4266259" заменить цифрами "4925929";

7) 18 тармақтағы:
"салуға" деген сөз "салуға және (немесе) сатып алуға" деген сөздерге ауыстырылсын;
8) 19 тармақтағы:
"салуға және алуға" деген сөздер "салуға және (немесе) сатып алуға" деген сөздерге ауыстырылсын;
9) 19-1 тармақтағы:
"130840" сандары "150840" сандарына ауыстырылсын;
10) 20 тармақтағы:
"дамытуға және жайластыруға" деген сөздер "дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға" деген сөздерге ауыстырылсын;
11) 21 тармақтағы:
"2548278" деген сандар "2548264" деген сандарға ауыстырылсын;
12) 24 тармақтағы:

7) в пункте 18:
слово "строительство" заменить словами "строительство и (или) приобретение";
8) в пункте 19:
слова "строительство и приобретение" заменить словами "строительство и (или) приобретение";
9) в пункте 19-1:
цифры "130840" заменить цифрами "150840";
10) в пункте 20:
слова "развитие и обустройство" заменить словами "развитие, обустройство и (или) приобретение";
11) в пункте 21:
цифры "2548278" заменить цифрами "2548264";
12) в пункте 24:

61208
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2062056
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2062056
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6088966
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3920328
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру мен әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1820756
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
1820756
261
Облыстың білім басқармасы
1040566
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1040566
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1059006
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1059006
02
Әлеуметтiк көмек
1072164
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1072164
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
223615
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
163234
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттері
685315
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1096474
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1096474
001
Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының қызметін қамтамасыз ету
77459
004
Ақпараттық жүйелер құру
3900
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
930898
006
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
69102
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
91
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15024
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8739406
01
Тұрғын үй шаруашылығы
3246000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3246000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
821000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

61208
271
Управление строительства области
2062056
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2062056
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
6088966
01
Социальное обеспечение
3920328
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1820756
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
1820756
261
Управление образования области
1040566
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1040566
271
Управление строительства области
1059006
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1059006
02
Социальная помощь
1072164
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1072164
003
Социальная поддержка инвалидов
223615
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
163234
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
685315
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1096474
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1096474
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных программ
77459
004
Создание информационных систем
3900
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
930898
006
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
69102
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
91
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
15024
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
8739406
01
Жилищное хозяйство
3246000
271
Управление строительства области
3246000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
821000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

675000
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
675000
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
V. Бюджеттің дефициті (профициті)
-924762
VI. Бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру
924762
Қарағанды облыстық мәслихатының
2009 жылғы 28 тамыздағы
XVIII сессиясының N 233 шешіміне
2 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2008 жылғы 12 желтоқсандағы
XIII сессиясының N 175 шешіміне
2 қосымша
2009 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
33980274
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
21059840
Нысаналы даму трансферттері
12070434
Бюджеттік кредиттер
850000
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
21059840
оның ішінде:
Облыстың ішкі істер департаменті
330212
Жол полициясының сапқа тұру құрылымдарының ішкі қызмет қызметкерлеріне ақшалай жабдықталымды арттыруға
330212
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
507377
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға ағымдағы нысаналы трансферттері
445000
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62377
Облыстың білім беру басқармасы
4927816
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құруға
205017
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
184359
Білім берудің мемлекеттік жүйесіне жаңа технологиялық оқытуды енгізу
489517
Жаңадан іске қосылған білім беру объектілерін ұстауға
306705
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысының негізінде техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарда оқитындарға шәкіртақы мөлшерін арттыруға
173863
Кәсіби лицейлер үшін шетелдік ағылшын тілінің оқытушыларын тартуға
12480
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
2600400
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
955475
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5625669
Тегін медициналық көмектің кепілдік көлемін кеңейтуге және қамтамасыз ету
911610
Дәрі - дәрмек вакциналар және басқа да иммунобиологиялық препараттар сатып алуға
1199218
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға

675000
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
675000
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-924762
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
924762
Приложение 2
к решению XVIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 28 августа 2009 года N 233
Приложение 2
к решению XIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2008 года N 175
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2009 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
33980274
в том числе:
Целевые текущие трансферты
21059840
Целевые трансферты на развитие
12070434
Бюджетные кредиты
850000
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
21059840
в том числе:
Департамент внутренних дел области
330212
На увеличение денежного довольствия сотрудников наружной службы строевых подразделений дорожной полиции
330212
Управление экономики и бюджетного планирования области
507377
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
445000
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
62377
Управление образования области
4927816
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
205017
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
184359
На внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования
489517
На содержание вновь вводимых объектов образования
306705
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
173863
На привлечение зарубежных преподавателей английского языка для профессиональных лицеев
12480
Капитальный и текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2600400
На подготовку и переподготовку кадров
955475
Управление здравоохранения области
5625669
На обеспечение и расширение гарантийного объема бесплатной медицинской помощи
911610
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
1199218
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне

1101094
Жаңадан іске қосылған денсаулық сақтау объектілерін ұстауға
61208
Жергілікті атқарушы органдар тапсырысының мемлекеттік білім беру негізінде орта білім алудан кейінгі оқытуға, кәсіби және техникалық ұйымдарда оқитындар шәкіртақы мөлшерін ұлғайтуға
17042
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
2291500
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
43997
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
2428386
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен күнкөріс шегі мөлшерінің өсуіне байланысты 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайын берілетін мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге
163234
Медициналық әлеуметтік мекемелерде тамақ нормасын ұлғайтуға
545661
Әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге
170476
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
685315
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
863700
Облыстың мәдениет басқармасы
1828000
Аймақтық жұмыспен қамту және қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
1828000
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
380900
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде спорт объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеу
380900
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
562765
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы 1995 жылғы 20 қаңтардағы Сарышаған сынақ полигонын жалға алу мен пайдалану жағдайы және Приозерск қаласының тіршілік қызметін қамтамасыз ету туралы Келісімге сәйкес Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
542944
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде елді мекендердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға
19821
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
2216078
Ауыл шаруашылығын дамытуға
1964391
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
251687
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2206
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіліктің аражігін ажырату төңірегінде қоршаған ортаны қорғау саласындағы берілген қызметтерді іске асыруға
2206
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы

1101094
На содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
61208
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
17042
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2291500
На подготовку и переподготовку кадров
43997
Управление координации занятости и социальных программ области
2428386
На выплату государственной адресной социальной помощи и на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
163234
На увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
545661
На введение стандартов социальных услуг
170476
На расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
685315
На капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
863700
Управление культуры области
1828000
Капитальный и текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1828000
Управление туризма, физической культуры и спорта области
380900
Капитальный и текущий ремонт объектов спорта в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
380900
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
562765
На поддержание инфраструктуры города Приозерска в соответствии с Соглашением между Республикой Казахстан и Российской Федерацией об условиях использования и аренды испытательного полигона Сары-Шаган и обеспечения жизнедеятельности города Приозерска от 20 января 1995 года
542944
На ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
19821
Управление сельского хозяйства области
2216078
На развитие сельского хозяйства
1964391
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
251687
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2206
На реализацию передаваемых функций в области охраны окружающей среды в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления
2206
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

2250431
Облыстық және аудандық маңызы бар жолдарды күрделі жөндеуге
1305231
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде аудандық маңызы бар автомобиль жолддарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға ағымдағы нысаналы трансферттер
45200
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
900000
Нысаналы даму трансферттері:
12070434
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
10162259
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
462888
Денсаулық сақтау объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1687056
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1042985
Мәдениет объектілерін дамытуға
261543
Сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
2154262
Жылу энергетикалық жүйесін дамытуға
1307525
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
2425000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй салуға
821000
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1157459
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру төңірегінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
1157459
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
750716
Көлік инфрақұрылымдарын дамытуға
750716
Бюджеттік кредиттер
850000
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының 2008-2010 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысы Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және алуға
850000

2250431
На капитальный ремонт дорог областного и районного значения
1305231
На ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
45200
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
900000
Целевые трансферты на развитие:
12070434
в том числе:
Управление строительства области
10162259
На строительство и реконструкцию объектов образования
462888
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
1687056
На строительство реконструкцию объектов социального обеспечения
1042985
На развитие объектов культуры
261543
На развитие систем водоснабжения
2154262
На развитие теплоэнергетической системы
1307525
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2425000
На строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
821000
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1157459
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1157459
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
750716
На развитие транспортной инфраструктуры
750716
Бюджетные кредиты
850000
в том числе:
На строительство и приобретение жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
850000